
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.

Kérdések:
1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)
2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)
3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)
Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).
Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán
A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki
Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...
A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.
Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.


Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...

Újabb Izés premier előtti vetítés. 40 db jegy 20 embernek. Írd a kommentekbe, ha szeretnél jegyet.
A vetítés a a Mammut II-ben lesz, május 6. (kedd), 20 órakor.
Köszönjük a jelentkezőknek, sajnos csak 20 pár jegy van, a nyertesek abc sorrendben:
anon, balu23, buceee, Dr.V., kamubekLaca, ketch, Lisa, metaljesus, MikeSylver, Niklett, Powaflips, Re-Peet, sajtoscsiga, sensei, Sissi, szamar001, Végtelen akarat girl, Vin Dieselke, wowbagger, Zsolt86.
Küldöm minden szerencsésnek e-mailben a tudnivalókat, ha du. 4-ig nem kaptok levelet, írjatok
itt.

Munka ünnepe ide vagy oda, Hollywood ma sem pihen. Lesz itt Incredible Hulk kedvcsináló, Batman: The Dark Knight plakátmustra és Vin Diesel új blockbustere, a Babylon A.D. is új trailerrel és plakáttal jelentkezett.


Numa numa újabb nyelven. ;)
(ez a tegnapi macskás poszt... még lesz ma, rettegjetek!)

Bécsben ötször annyi bicikliút van, mint Budapesten, de a kormány szerint nem csak útból van kevés, kevés a kerékpáros is. Ezért akart a minisztérium - ahogy fogalmaztak - "ütős, figyelemfelkeltő kampányt". A Gazdasági Minisztérium szóvivője azt mondta, nemcsak azzal foglalkoznak, hogy több út épüljön, több biciklis is kell. Erről szól a mostani kampány, amiért a minisztérium 3,2 millió forintot fizetett.
