
2008. szeptember 30. - Dexter 3. évad!!!
Jó kis kampány! :)
5 oktató, 1 szituáció. :)
livy | 2008.07.07. 13:53:53Arra vártam, hogy mikor bassza ki az oktató a telót az ablakon. De nem tette meg... de sztem nem sokon múlt.

Sztárok idősebb korukban... ;)
Apokalipsz István | 2008.06.14. 12:03:36Ott a pont :)

10 pár mozijegyet sorsolunk sorsolunk ki a Boldogító talán (Made of Honor) c. film június 17-i premier előtti vetítésére azok között, akik június 15-ig beküldenek egy hírt a hír izébe.
A nyertesek:
chocolat, csoe, Jency, kovati, likol, Luflee, paperdice, Re-Peet, senseipetya, Ujvy.chocolat | 2008.06.21. 19:13:39Óóóó 17-én este kaptam meg a mailt és én szekszárdi vagyok ]: (tehát mire odaérek még akkor is ha azonnal indulok mihelyt olvasom az üzenetet kábé a végére értem volna oda). Pedig életemben először nyertem ilyesmiben...

Egész évben használható, 14.000 m2-es fedett golfpálya épül Hollandiában.
Csak hogy ne kelljen hason fekve átvészelni a vihart. ;)szpet | 2008.06.10. 21:39:35Pont ilyen tetőszerkezetet kerestem a mapomhoz.
Köszi sok ötletet adott a poszt. =)
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.gvereb1 | 2008.07.21. 20:59:02mármint a batman, dark knight
Eladó alig használt, megkímélt állapotban levő, kevesetfutottrepült (csupán 300 millió intergalaktikus mérföld), meteorbecsapódásoktól mentes űrhajó első tulajdonostól, eredeti kézikönyvvel! A jármű alkalmi vétel, csupán 3500 dollár! A fluxuskondenzátor valószínűleg cserére szorul, de itt pl. könnyedén beszerezhető.papaluige | 2008.06.07. 08:26:11nyomjatok zenét a rádióba,mert annak is kipurcanik a fluxus-izéje! :)

Nem, ez nem a mai ismeretterjesztő rovatunk. Ez (állítólag) ember.
(Máln@, csak megjegyzem, a dagi fickó Gabriel Iglesias, híres humorista... bungle).olcsibacsi | 2008.06.07. 09:43:57akkor ezért emlékeztem félre :)

Változatok egy témára.
olcsibacsi | 2008.06.07. 10:23:31hiába a kólának mindíg voltak és lesznek jó píárosai :P

Új 1000 darabos kirakós játék... ;)
technokrata | 2008.06.02. 15:52:02én inkább berakóst játszom :-)
berakom, kihuzom, berakom - sohse unom el










www.yvonne-strahovski.eu/gallery/wp-content/uploads/2011/12/Yvonne-Strahovski-SoBe-LifeWater-027.jpg