
Láttunk már jégkörhintát, de ilyen gyorsat még nem

Hajtogatható golyóálló pajzs
Az egyetlen, amit nem értek benne, hogy hogy marad állva, miután rálőnek.Erunder | 2017.02.20. 18:05:10Azzal kellett volna kiegészítenem, hogy ha egy shotgunnal lőnek rá.
Nyilvános vécék a 19. századi Párizsból

Cirkuszi katasztrófa visszafele
Az pedig, hogy mindez egy orosz videoklip, már csak a plusz.gggeee | 2017.02.17. 09:53:06De jó! Köszönöm!! :)

Ha már Valentin nap ;)
vadonka | 2017.02.15. 12:59:37Havi kb 1x ha előveszem a konzolt és ezt is csak ezért mert egyedül szétunnám hétvégente az agyam is és mikor szar idő van nincs hova menni meg nincs is kivel. Azért is írtam, hogy odaadnám simán... Na mindegy ha te emiatt elítélsz valakit a te dolgod. Inkább kell egy olyan aki bagózik meg piál minden péntek este gondolom. Az tényleg sokkal királyabb.

Már az ESPN is közvetít drónversenyeket
Nem véletlenül, mert azok ilyen baromi látványosak.
Ilyen epic felkonfot sem sűrűn hallani
Igaz a riporterhölgynek volt már hasonlóan okos megmozdulása.Ravennë | 2017.02.10. 21:48:32Egy értelmesebb, intelligensebb nő például használhatta volna a "mint a kevésbé vonzó társai" kifejezést is. ;)

The Fate of The Furious
A nyolcadik Halálos iramban film már egyáltalán nem a gyorsulási versenyekről szól. Egyébként szólhatna nekik valaki, hogy ez már nagyon ciki.nkmedve | 2017.02.07. 00:49:21Ez egy ilyen széria, létezik millió más, kissebb költségvetésű, elgondolkodtatóbb alkotás is. Van amikor az ember csak szórakozni/kikapcsolódni akar, és nem komoly dolgokon merengeni. Hangulattól függően én is megnézem, máskor pedig ellensúlyozom agyalósabb darabokkal.
Mellesleg szerintem az utolsó 3 rész sokkal jobban össze volt rakva, mint az első 3-4, azzal együtt, hogy a fizika egyknek sem volt az erőssége.
palinkaman: Semmi értelme a filmeket okolni az új generáció idiotizmusa miatt. Nem ezeknek a dolguk a fiatalok értelmi képességeit fejleszteni, soha nem is volt (régebb is volt rengeteg népszerű, agyatlan film).

Red Bull Pilvaker 2017 - Egy gondolat bánt engemet…
lilaflexninja | 2017.02.07. 07:22:55Jó meg minden, csak az eredeti mondanivaló veszett el egy kissé.

Már látom is magam előtt a következő Asylum produkció címét
A víz alatti haltornádó!









