
Ezzel a kávéval tuti jól indulna a reggeled

Sistine Stallone-nak (Sylvester Stallone lánya) van egy videója, nem tudni mit akar vele, de jó nézni
Az apuka biztosan büszke a lányára.Ravennë | 2017.01.13. 16:08:04Sylvester Stallone Rocky című filmje voltaképp a saját életét testesíti meg, akkor vehetjük úgy, hogy ez is olyasmi Sistine-nek? Mert akkor nagyon mélyrehatóan sikerült... :D
Összegyűjtötték a 2017-ben várható biztonsági fenyegetések listáját
palinkaman | 2017.01.11. 09:31:51+1: A magyar nyelv és igényes szóhasználat is a "beomlás" szélére kerülhet, de durván ám vazze, mer ez a tuti.

Ha csak egy Instagram felhasználót követnél, az legyen Thomas Pesquet, aki egy francia űrhajós

Íme az Adidas reklám, ami nem kellett a cégnek, az internet népe viszont mégis imádja

Álom meló a nyárra
Csak 3 héten keresztül utazgatnod kell és naponta 3 jó képet felnyomnod az instára. Ja és mindezért egy milkát kapnál.Mitsurugi | 2017.01.06. 17:43:18Egy csokiért nem hanyagolom a melót 3 hétig :D

Adnál fél milliót egy pizzáért?
A feltétjei: ehető arany, Stilton sajt, kaviár, szarvasgomba és francia libamáj.Ravennë | 2017.01.05. 23:56:07Nem... ilyen olcsó sz*rokat én nem eszem...

Ennek a legbetegebb része talán az ajánlás
„Párok, családtagoknak, rajongóknak”cila | 2017.01.04. 23:00:16A legolcsóbb, ami létezik:
Ha rádjön a KIS INGER,
pisilni mész, kis ember.

Tudtátok, hogy elég egy sárga mellény ahhoz, hogy bárhova ingyen mehessetek?

A bokszban létezik döntetlen?
Airwin | 2017.01.04. 20:39:01nekem inkább egy elég erős bundának tűnik...
Olyan nincs, hogy egy boxolo feláll, aztán meg visszaesik, max a legnagyobb kiütéseknél...









