
Nina Zubko, egy ukrán "tehetség".
zeiksz | 2010.03.28. 10:36:28milyen görbe orra volt
Politikusok egymás közt
Ezzel a zenei aláfestéssel talán még mulatságosabb. ;)bungle | 2010.04.22. 09:29:19Mennyivel békésebbek az orosz politikusok: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=38620 :D

Mai napi bünti: La vengeance de Boorbie
microlab | 2010.03.29. 21:38:52jónak jó de nem szar

Mai bünti: Mary báránya japán módra!
zola2000 | 2010.03.25. 12:11:36Na igen, régebben próbálkoztam megtanulni japánul a japanpelcek blogból, de nem igazán ment, míg a genkijapan valahogy közelebb áll hozzám, tetszik, KÖSZÖNÖM IZÉ! :)

A mai napi japcsizé. ;)
Lee88 | 2010.03.14. 19:53:21a postkép még bejön de ami a linken túl van...

Wilbur Sargunaraj - Love Marriage
Március, tavasz, szerelem, házasság... a klip megnézése után lehet, hogy fáradtság. ;)focuskoma | 2010.03.02. 10:18:26Nekem is. :):):) Tele van vidámsággal. :)

Lehet tippelni ki ette meg a negyedik tagot... ;)
zeiksz | 2010.03.01. 08:46:35jaja és valaki fel is tölthetné.. én megnézném :)

Az 1950-es években Beljajev által elkezdett és még napjainkban is folyó kísérletek a vörös rókák ezüstös színű szibériai változatán igen érdekes eredményekhez vezettek, melyek alapján képet kaphatunk arról, hogy hogyan is történhetett annak idején a kutyák háziasítása, és már ennek kezdeti lépései milyen mélyreható változásokkal járhattak együtt.
Mindössze néhány generáció alatt, mindig csak a legszelídebb rókaegyedeket kiválasztva és azokat egymás közt pároztatva a szelídséggel párhuzamosan, mintegy annak melléktermékeként érdekes változások figyelhetők meg mind az állatok küllemét, mind a viselkedésüket illetően: a fülek lekonyultabbakká, a farok kunkoribbá, a pofa rövidebbé és kerekebbé, a bunda színezetében pedig egyre inkább tarkává válik, ezzel együtt az állatok egyre barátságosabbak és játékosabbak lesznek, a kutyákhoz hasonlóan kezdik csóválni a farkukat és hátrahúzni fülüket örömükben, miközben a hangjuk is mindinkább kutyaszerűvé válik.Nusihusi | 2010.02.26. 19:41:16Nagyon helyesek ezek az ezüst színű rókák:)

Mai napi bünti: Disco Dancer Indiából. :)

Mosselman, a kettyós kopasz ismét büntet.
"Shalalie, Shalalie..." :Dgutika | 2010.02.23. 21:38:02Ez nem a Kaszás Géza??









