
Ha OCD-d van, ez a videó kész horror lesz neked
lilaflexninja | 2017.03.23. 11:14:49Nekem is ez ugrott be. Vagy mindent véletlenül, vagy mindent holt direkt, ahogy az elején a tortát. De így nagyon erőltetett.
Van az osztrákoknál egy pucér síelő fesztivál
Az itt versenyzőknek biztosan rosszabbul esik egy burkolás.
Hujber Ferenc az új Pataky Attila
Csak űrlények helyett Jézusról vannak fura elméletei.Ravennë | 2017.03.14. 16:25:07Ferike engedd ki magadból, megkapod a montenbájkot... :D
http://coub.com/view/sm5hl

A fejjel való lépcsőmászásnak is van Guinness rekordja

Van egy kis cúg!
Hantaboy | 2017.03.11. 15:07:40Milyen kitartóan kapaszkodik az aj.., akarom mondani az okos telefonba... :D

Please wait... :)

Az orosz már a ̶s̶p̶á̶j̶z̶b̶a̶n̶ olajban van

Kasszás Erzsivel sokkol a CBA új reklámja
Egészen szürreális élmény a videó, és egyben igazi atombomba a reklámszakmának, abban az értelemben, hogy pusztító ereje van a cégre nézve.lilaflexninja | 2017.03.07. 15:08:30Metál verzió: https://www.youtube.com/watch?v=r0D5t-aSJ0Q
hozzászólva ahhoz, hogy direkt szar reklámokat csinálnak, hogy aztán majd beszéljenek róla.... Jó lenne, ha így lenne, akkor nyugodtabb lennék (mint reklámos-marketinges), de sajna az van, hogy ezek a reklámok maguktól szarok. Mert ez volt az igény. Mert nem az internet trollkodó mémező népének készülnek, hanem a barátok köztöt és a mi kis falunkat, netán a sztárban sztárt néző embereknek. Azokat célozza meg, azoknak akar tetszeni. És ezek a reklámok viccesek és megkapóak akarnak lenni. Az hab a tortán, hogy ha felkapják, és beszélnek róla, de sajna ahhoz elég szarok, és a készítők és megrendelők is elég ízléstelenek és hülyék voltak, hogy direkt vírus reklámot csináljanak. Lsd, fluimucil kölyköt leszinkronizálták tűrhető hangúra. Mert nem az internet számít, hanem a nép. És ha Juli néni azt mondja, hogy idegesítő, akkor változtatnak.

"De hülye ízed van! Leszünk barátok?"

Napi büntinket Dani Enrikonak köszönhetitek
Zseniális a klip, a háttér, a zene, a szöveg, annyira egyben van, hogy egy perc után leolvad tőle az agyad.Tron65 | 2017.03.03. 08:27:59Hát győzikét símán lenyomja, de mivel meg szeretném őrizni ép elmémet a hátralévő 40-50 évemben is, nem néztem végig.









