
Multiple Kill Vehicle
Angol cikk a CNET-en.sahinel | 2008.12.18. 20:45:12igen de mint mondod is interkontinentális rakéták ellen amiket valójában az űrből akarnak kilőni. Erre fejlesztették az amerikaiak az új radar, és rakétapajzsot. Ott magyaráztak ezekről, és a rakétákat hogy akarják leszedni. http://hu.wikipedia.org/wiki/Interkontinent%C3%A1lis_ballisztikus_rak%C3%A9ta ezek meg nem a föld felett pár méterrel repülnek mint a szárnyasbombák.
Nem túl szívélyes fogadtatás... :)
Schabee | 2008.12.12. 17:04:25de lol XD

Dans la Tete (In the head) - francia animációs rövidfilm.
tuskeboki | 2008.12.07. 00:00:48Na mostmár én is jobban figyelek a kamerára :D

Furcsa ötletek kategóriánk mai résztvevője: Rob Sacchetto, a zombirajzoló.
Küldj neki egy fényképet magadról, és ő 80 dolcsiért átrajzolja zombisra. Példákat láthattok itt.ismeretlen | 2008.12.04. 09:28:31hát eddig nem tudtam aludni, mit adjak a nagymuternek karácsonyra, de azt hiszem, kap magáról egy zombi portrét, biztos örülni fog.
... és cégünk vállalja rövid határidővel porcelán, esküvői torták, és nitroglicerin célba juttatását, gyorsan, pontosan és kíméletesen.Ati-UMF | 2008.12.02. 21:29:01Én a rezes bőrűeket is így küldeném el más éghajlatra :)

Sivatagi tenisz
Sziszo | 2008.11.07. 11:05:07szívesen ütnék velük párat..

Hány lövés kell egy katana eltöréséhez?
A katana bosszúja itt!Laci | 2008.11.08. 11:50:14Egyszer láttam a TV-ben egy lassitott felvételt: viaszgyertyát lőttek 500 km/h-val át egy 20 centis fenyőfán. Bement elől, hátul először csak jött a forgács végül kibukkant a gyertya vége is. Ha ehez mérem a kard ellenállását, előbb felveszem a kalapom, hogy levehessem a kovács előtt.

Szlovák szőke ciklon (vagyis katasztrófa)!
pateszmk | 2010.12.29. 11:58:18Slota és Fico új tömegpusztító fegyvere

Katalinka szállj el!
Split | 2008.11.02. 16:17:12katalin kaszálj el! :D:D:D

Chuck Norris Irakban meglátogatta a katonákat. Ki tudja, vajon nem ő az amerikaiak titkosfegyvere?
Tóth József | 2008.10.29. 14:11:21Ott a pont!









