
A Van Damme filmekben nem egészen így nézett ki ez a mozdulat... ;)
Nusihusi | 2014.09.10. 00:51:24Így jár, aki hátulról támad:D
Remélem, így adják át a következő hazai stadiont... :)
I. C. Wiener | 2014.09.09. 18:00:32Régóta be lehetett tárazva :D

Így kell tehenet lopni egy perc alatt indiai módra. ;)
Egy Ebola vírusfertőzött férfi megszökött a kijelölt karantén területéről. Állítólag éhes volt, így kinézett a helyi piacra. A többiek nem örültek ennek az ötletnek.norbertvincze | 2015.08.01. 10:31:49megvan az ellenszer?
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/megtalaltak-az-ebola-ellenszeret

Polcunk már van, így kell köré 3 perc alatt pajtát emelni. ;)
Swordfish | 2014.09.07. 10:40:43Igen, nekem is a 2"/4"-os gerenda rémlik, ami nálunk kb az 5x10-esnek felel meg. Válaszfalként használják nálunk is, ha nem acél profilból van éppen. Egyébként nem az a 10cm vastag üveggyapot a baj. Az szűkösen, de elég lenne. A tömeg hiányával van probléma. Gyorsan fel tudod fűteni a házat, de hőenergiát, csak a levegőben tárolsz, amit ugye cserélni kell. A fal annyira könnyű, hogy nem tud érdemben hőenergiát tárolni. Nincs meg az a hatás, hogy kiszellőztetsz télen, lehűl a levegő bent, de a falak még melegek és szépen elkezdik átadni a hőjüket a hideg levegőnek, így gyorsan visszamelegszik a helyiség. A nyári hűtésről meg ne is beszéljünk, mert egy vastag falú régi téglaházban nyáron is hűvös van, ezek meg pillanatok alatt átforrósodnak és légkondi nélkül megmakkannál bent nyáron.

Így készül a könyvespolc. :)
Csádi | 2014.09.02. 22:06:55Majd a űrt nem használt könyvekkel tölti ki ;)

Így vadászták le a hajótörötteket a halászok az óceánon
Figyelem! Megrázó videó!zed911 | 2014.08.26. 17:33:35Attól még, hogy civilizált embereknek hisszük magunkat nem kéne megfeledkezni néhány legősibb alapelvről.
Ha egy egyed nem tud beilleszkedni a társadalomba akkor nem kell abba a társadalomba.
Régen erre volt ausztrália, oda száműzték a bűnözőket. ma már nem tudod hová.
Bezárod egy börtönbe, eteted itatod, és oktatod, majd kijön 40 évesen, próbálkozna megjavulni, de rájön, hogy meg van béllyegezve és megöl még 1-2 embert.
Namármost egy gyilkos élete sem ér fel egy normális emberével.
Ha egyszer ölt valaki (itt most nem véletlen balesetekre kell gondolni) brutálisan, akárhogy de szándékosan előre kitervelve akkor igenis megérdemli a halált.
Ha megütsz valakit és meghal akkor járhatna börtön, mert az véletlen, nem szándékos.
Tele van a börtön ílyen megkegyelmezett gyilkosokkal akik aztán kijönnek és egy utcán lesznek a gyerekeiddel. Hát köszönöm de nem. Egy külön bolygóra száműzném őket vagy halál. Ennyi...

Így lát téged a Nap
unumunu | 2014.08.16. 17:46:21a fekete nő nem igazán értette mi benne a pláne :)

Így NE kerüld ki az internetes cenzúrát
Az internenet cenzúrázzák, és nemcsak Kínában, Törökországban meg Iránban, ahogy azzal riogatni szokás, hanem az elméletileg szabad világban, az USA-ban, az Európai Unióban és azon belül Magyarországon is.Hantaboy | 2014.08.08. 21:40:55Mit tettél?! Megmondták, hogy ne próbáld ki! Csak tájékoztató jellegű volt a leírás!!! Mind meghalunk... :D
"Szigorúan tájékoztató jelleggel, úgyhogy senki ne próbálja ki őket! Még otthon se!"

Így verd át a Mercidet
Az autóban dolgozik egy sávtartó elektronika, amely képes arra, hogy apró korrigálásokkal akkor is úton tartsa a kocsit, ha a sofőr valamiért nem tartja pontosan az úton. Mivel a legtöbb országban egyelőre törvény tiltja a sofőr nélküli autózást, ezért egy elektronika adott időközönként ellenőrzi, hogy a sofőr a kormányon tartja-e a kezét. Ez egy szenzor, ami a kéz a súlyát figyeli, és ha az nincs a kormányon, akkor lekapcsolja a rendszert.Tooni | 2014.08.08. 14:49:40Akkor ezentúl két kézzel is magához nyúlhat a sofőr :D









