
Az arc nélküli ember. Kattintás csak megfelelő gyomorral!
AVIREX | 2009.09.30. 00:20:44a kis ferdeszemű megmondja jól [:
Mai találós kédés: mit nyelt le a kígyó? (Kattintás előtt komment...)
Findzs | 2009.03.25. 18:22:50és legközelebb majd az 1 éves kisgyereket nyeli majd le
több éve olvasgatom már ezt a forumot és a te hozzászolásaid eddig mindig elgondolkodtató, értelmes válaszok voltak egy okos értelmes ember benyomását keltve
de úgy látszik tévedtem

Vajon mi lehet? Kattintás előtt kommentet kérek! ;]
édriennn | 2009.06.09. 21:05:31Ez egy nagy zöld sz@r amit a japcsik fejlesztettek ki,.h megnézzék errefelé mennyire hülyék az emberek és mennyit agyalnak rajta....:D
Lehet tippelgetni hogy mi folyik itt. Kattintás előtt kötelező tipp írása a kommentekhez arról, hogy szerinted mivel kapcsolatban készült ez a kép.Erunder | 2009.03.09. 12:28:30"Ezek a mai fiatalok olyanok mint a nyulak! Mindig csak a füvön és a szexen jár az eszük!" :D
Az ember (igazi) tragédiája. Gondolkozz! Ha használod az agyad, már győztél! (Kicsit hosszú film, de ha elkezded, nehéz abbahagyni.) Megdöbbentő összefüggések, amelyről egy kereskedelmi televízió sem beszél szívesen, mi "átlagemberek" meg HA tudunk is róluk, sokszor nem is foglalkozunk velük.Zorro | 2009.03.05. 19:35:29Jja, értem én. Findzs írására pedig azt tudom mondani, hogy pl. az emirátusok is, de több más közel-keleti ország a turizmust próbálja fellendíteni, hogy mire elfogy az olaj, addigra egy másik iparágból éljenek meg. A többi ország hogy gondolkodik e téren azt nem tudom. Mindenestere a fejlődő országokat nem fogja földhöz vágni, ahogy ez el is hangzik.

Fura, érdekes házak, épületek (új kategória a FunPic-en).
Egyben körkérdés is: ha lesz új FunPic, milyen új funkciókat, szolgáltatásokat látnátok szívesen rajta?bungle | 2009.03.02. 13:54:14Még nincs átállás. Írd meg lécci itt, hogy milyen névvel vagy feliratkozva: http://ize.hu/kontakt.php

Mr. Lábatlan még az előző lábnélküli harcművész hőst is űbereli! Hihetetlen izgalmak, elképesztő akciójelenetek!
ha_ho | 2009.02.26. 20:06:18A "kilopont" az fasza :D !

Félelmetes speciális effektek és kaszkadőrmutatványok! :D
bandee1219 | 2010.03.21. 13:15:35Mindig így van! :s

Na mit csinál a bácsi? :D Kattintás előtt komment! :)
csildi | 2009.03.03. 20:26:16A képről ítélve biztos nem hétköznapi dolgot művel. Mondjuk letolt gatyával, a fején egy óriás kotonhoz hasonlító valamivel...Van egy Óriás barátnője és ki szeretné elégíteni, de nem megfelelő méretű a cerkája? :D
Ez még tőlem is túl beteg kommentár volt... :D :D
Most már kíváncsi vagyok mit csinál..nézem is a vidit.

Kémfotók egy új orosz laptopról, amelynek technológiája annyira titkos, hogy csak kattintás útján lepleződhet le. ;)
Maccoyi | 2009.02.08. 11:02:32Ide a kommentkehez jöhetne. :)









