
Úgy látom más országokban is vannak kátyú problémák. :D
(A kép innen...)KarlHammer | 2009.04.18. 15:26:28Ez nem holmi kátyú....KRÁTER:D:D
Mai tippelős játékunk: kattintás előtt írd le, vajon miért ilyen koszos ez a lakás! Megoldás az utolsó képen... ;)
Laci | 2009.04.02. 23:16:08"A találós kérdéses játékot tovább lehetne folytatni h mennyi van a képen?" - mondod. A nagy kérdés - szerintem - az: Mit lehet kirakni belőlük? (lásd: puzzle)

Kattintás előtt tippelj, mi fog történni a képen! ;)
MMIKI | 2009.04.05. 13:27:19Az senkiben nem merült fel hogy ez hova vezet? :D Vagy hogy a BMX-es visszajött-e valaha? MUHAHAHA XDD

Katy Perry egyik nagy slágere, a Hot'n'Cold kicsit másképp...
Kicsit férfiasabban, ukránosabban, német számolással, komoly hangszereléssel. =)sajtoscsiga | 2009.04.02. 20:56:59ez komolyan sokkal jobb mint az oridzsin!l :D

Mai napi találós kérdés: mi látható a képen? :D
Kattintás előtt komment!BlueD | 2009.04.01. 20:04:57Valami kagyló lehet:D Mindjárt kiderül:F

Katalinka szállj el...!
"Egy új katicafaj jelent meg hazánkban, mely veszélybe sodorhatja a nálunk élő katicafajokat, többek között a hétpettyes katicát is. Az ázsiai harlekinkaticát biológiai védekezés céljából hozták be Európába, de sikeresen megtelepedett a természetben, és rohamosan terjed az egész kontinensen. Komoly károkat is okozhat, például tönkreteheti a mustot, és tömegesen telepedhet be lakásokba."
"Pusztítsa el, és adja fel postán" (forrás: Origo)Nowa | 2009.04.02. 21:41:39Postázáskor a bélyeg helyén elnyomott katica is megteszi.

Bújj, bújj zöld ág...folytatás a posztképre kattintva. ;)
1nessa | 2009.09.20. 20:39:19ezen sirva rohogtem:D h lehet maccs ilyen gonosz...:D

Kattintás előtt tippelj, mi jön be a cica után a macskaajtón? :)
oneda | 2009.05.12. 14:22:04Borz vagy mosómedve...

Mi lehet a képen? Kattintás előtt írd le!
csakaloki | 2009.07.04. 15:32:10ez egy kép ami kék
Aktuális nyereményjátékukban rengeteg finomsággal gazdagodhattok, ha helyesen válaszoltok feltett három kérdésünkre. A helyes választ adók között a következőket sorsoljuk ki: Ninja Blade, Tom Clancy's EndWar, KillZone 2 pólók, Resident Evil 5 póló + poszter. Részletekért kattintsatok a poszt képére!Shifty_ | 2009.03.26. 08:42:26Még valami:) A posztban lemaradt, hogy a Ninja Blade és a Tom Clancy's EndWar esetében egy eredeti X360 játékszoftverről van szó...kicsit félreérthető lett:) Bocsi:)









