
Bemutatkozik a StackOverFlow... magyarul
A kezdeményezés azok számára jött létre, akik nem tudnak/akarnak bajlódni az angollal a technikai kérdéseknél/válaszoknál, inkább maradnának a jó öreg, megszokott magyar nyelvnél.Csádi | 2017.05.23. 22:15:20Nem zavarnak a template-ek. Csak az apróságok, amiktől bizalmatlan lettem, összeadódtak. Erről szólt. Csak template-eket láttam gagyi szerkesztésű képekkel, és információkat, email-t, teljesen nevet kérnek tőlem, mielőtt megnézhetném a videóikat. A tanfolyam kezdete előtt az e-mail-ezés sem győzött meg. Ez a "macskám úgy döntött, hogy elküldi a félkész levelet" dolog is bizalmatlanságot növelte nálam. De örülök, hogy ennyire ajánljátok őket.
Pedig milyen szépen indult...
VanZant | 2017.05.25. 17:06:30Operát használok, de a másik posztodra edge-el küldtem linket, de ugyan úgy nem link-ként látom. Az edge-n nincs semmiféle adblock, meg egyébb kiegészítő, mégsem jeleníti úgy meg a linket, ahogy szeretném. :/

Ő Chandro Tomar, a világ legidősebb sportlövője
Az India északi részén élő 84 éves néni nem csak tökéletesen céloz, de még a tudását is továbbadja a fiataloknak.negativ_kommentelo | 2017.05.20. 21:11:42Titokban harmincéves férfi

Ezzel a hangszerrel készítik a horrorfilmek zenéit
Egyébként szomszédbosszantónak sem utolsó.Ravennë | 2017.05.18. 17:55:48Az első pár másodpercnél úgy voltam, hogy na ez baromi királyul hangzik, de miután előkerült a vonó, nem bírtam sokáig hallgatni, és muszáj voltam kinyomni. Remélem nincs ilyenje a szomszédnak. :D

Valaki tudja, hogy micsoda ez az óriás tengeri Izé, ami Indonéziában sodródott a partra?
jackherer77 | 2017.05.16. 21:50:09Rothadó bálna.

Ez azért inkább a szerencsén, mint tudáson múlt
Erunder | 2017.05.15. 08:24:37Viszont hetek óta, ez volt az első hibám. Fejlődök. :)

Íme a gömb sakk!
Ha te is szeretnél ilyet építeni, ITT találod hozzá az instrukciókat.
Így kell egy eladó házat igazán jól reklámozni!
Csak sajnos az a gyanúm, hogy a csajok nincsenek a vételárban.a janek | 2017.05.08. 15:42:07Forró aranyba mártani az összeset

A Tech Insider agyalt azon egy picit, hogy mivé válhat az ember 1000 év múlva
abotos87 | 2017.05.09. 09:00:38Ehhez csak ennyit fűznék hozzá:
https://9gag.com/gag/aAPbP1R
https://9gag.com/gag/a8yXdqQ
https://9gag.com/gag/aAdg4d2
https://9gag.com/gag/aNA2oy0
https://9gag.com/gag/amYn26V
https://9gag.com/gag/aRmNeBM

Ezt inkább ne evés közben nézd meg, mert elhánynád magad!
Pár éves felvétel, de mégis valószínűleg a világ legnagyobb fikáját húzták ki a csávó orrából.hawkeye | 2017.05.06. 10:07:05Önző egoista. Szegény csaj...
(Vagy pasi..?)
:)









