
A koszorúnak az volt a véleménye, hogy az ukrán elnök nem jó helyen van. Fölötte akart lenni... :)
Briareos86 | 2010.05.22. 01:02:11A kosorú is meghajolt. Mit nem lehet ezen érteni?xD
Lehet hogy ő volt az exfelesége? ;)
Nusihusi | 2010.05.17. 21:31:43Mi lehetett a nő bűne? Nyílván megcsalta az esküvő előtt.XD

"Óvakodj a részeg autóStohl!"
bungle | 2011.11.07. 08:47:01Jut eszembe...
Mi volt a reggeli a börtönben?
Friss meleg Buci.
Őszintén szólva eddig fogalmam sem volt, ki az a Justin Bieber (bepótoltam wikipédián: 16 éves kanadai tinipopsztár), csak láttam, hogy jó pár amerikai oldalon szívatják (vicces képek, videók). Azért irigylem, hogy egy olyan szerencsés világban él, ahol nem léteznek németek. ;)))
Bent már biztos nem volt elég hely...
Bubba | 2010.05.03. 09:20:25Koppan, megáll, nem?
Vagy csak gyors kijáratott keresett!

Buli volt ma az ukrán parlamentben. :D
Turmion Kätilöt | 2010.04.28. 08:25:55Ha itthon lenne elég eszük ezeknek a naplopó csürhének a parlamentben, akkor szépen fokozatosan elkezdhetnénk áttérni a geotermikus energiára. Akkor már jöhetnek a ruszkik, hogy olcsóbb lesz a gáz, szarnánk rájuk.
Volt pár éve egy videó a világ legügyetlenebb betörőjéről. Ez a mostani fickó talán még annál is bénább. Ezt már a hírolvasó se bírja ki röhögés nélkül! :)Nusihusi | 2010.04.21. 00:00:40Bírom a béna betörőkről szóló videókat:D

Bevallom őszintén, eddig fogalmam sem volt, ki az a Szabó Patrícia. De most már tudom: egy hihetetlen tehetséggel megáldott színésznő! ;)
Purple | 2010.04.27. 17:09:48pffff :DDD de ez a mondat... beleégett az agyamba, és hozzá az a vizuális (hány)inger is.. :D

Huhh, ez közel volt! :)
tjunior | 2010.04.20. 12:52:29én is hátraugrottam egyet :)

Áprilisi matek óra. ;)
A múltkori Halloween matek sem volt rossz. :)csildi | 2010.04.22. 14:47:47De jó fej. :)









