
Nem kicsit hajlékony a leányzó. Akkor nagyon?
jasko | 2007.08.06. 21:32:07elegge felelmetes!Hatborzongato....brrrr
Rammstein és a Jégkorszak. LOL!
Nekem nagy kedvencem Rammstein, főleg ez a szám. Ma hajnalban kissssssé széjjelcsúszva a számítógép előtt haveroknak meg akartam mutatni ezt a zenét. Ezt találtam. Mondanom se kell, h még a szomszédok is átkopogtak az égtelen röhögésre, amit csaptunk. Remélem másnak is tetszik, nem csak nekem. =)Balázs | 2007.07.24. 13:09:24jó a zene és jól is van összevágva!!!!hatalmas királyság:D

Volt hajdan egy poszt, ami arról szólt, ha lehetne egy kérdésed Istenhez, mi lenne az?
Hát nesztek, itt online csetelhettek vele! :)xontflong | 2007.11.06. 22:02:52Looool!

Aki volt annak azért, aki meg nem volt annak azért. Hajnal a Szigeten.
mészy | 2007.08.31. 16:57:09ez nem jó prormó a szigetnek.egyszerűen udorító ez a mocsok és ez a sok drogos részeg barom... nem normális egyik se az biztos...

Rakéta hajtású matchbox!
dhsrac | 2007.07.13. 01:19:51Eighteen hundred scale mile?! vagy is leforditva 1800 mphval gyorsul?! az csakis photoshop lehet! :D

Ez itt nem más, mint egy 2.0l turbós SUBARU STI motorral hajtott QUAD!!! xD
Itt meg egy Turbo Raptor.bandee1219 | 2007.10.11. 11:35:50Hát az biztos, hogy egy 250-es quad is elég, hogy meghalj, egy 400-450-es biztos, ezmeg...

Hajléktalan slágerek :)
Szama | 2007.06.18. 20:59:31akkor buta,ha ugy teccik

Hajtogass magadnak birodalmi lépegetőt!
pilu | 2007.06.04. 20:02:36ha valaki tud még ilyen hajtogatós faszságokat az küldjön már plz!
Nyáron 2 buli közt úgy se tok mit csinálnixD

Tudósok - Apa kocsit hajt
Nyolan | 2007.12.13. 00:52:52Nekem tetszett. Asztakúrwa BASZD MEEEEEEEEEEEEEGGGGGGGG VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ XARRÁ röhögtem magam.

Pimp My Shopping Cart :)
peet | 2007.04.18. 00:50:08:)









