
Így nem nyaralnak a kis fizetésből élő magyarok.

Gór Nagy Mária nem rasszista, csak gyűlöli az arabokat, mert Törökországban meglopták

Az igazi opportunista

Te elélnél egy kartondobozban?
Nem annyira csöves ez, mint amennyire hangzik.
Magyarország is pályázott a 2024-es olimpiára. Tudjátok mit ábrázol a logó terv?
Nektek melyik tetszik a négy közül?kalocsai.tamas | 2016.04.22. 19:48:42A zöld "domb" alatt van egy S-alakú kék vonal. Az alapján már sehogy se jön ki karika...

Nyári időszámítás, minek vagy?
Még az egészségünket is károsítja a dolog, amire igazából senkinek semmi szüksége, és aminek az ég világon semmi értelme. És megint mindjárt itt van.komcsi | 2016.03.31. 11:22:58Este meg korábban fel kell kapcsolniuk (közvilágítást is), szóval ez baromság.

Előrelátó pedagógusként én nem viccelgetnék ilyennel... ;)
bungle | 2016.02.04. 12:52:42Hadházy: 50-80 ezer forintos óradíjakat fizettek az oktatási reformra
http://index.hu/belfold/2016/02/04/hadhazy_50-80_ezer_forintos_oradijakat_fizettek_az_oktatasi_reformra/

Az internet új kedvence az az ír apuka, aki GoPro-val akarta megörökíteni Las Vegas-i nyaralását, de véletlenül végig magát filmezte
bungle | 2015.11.17. 14:37:09Azzal csak tetézi! :D

Mai bünti: Gáspár Győző - A csitári hegyek alatt
Akik még bírják: Balatoni nyárbungle | 2015.10.31. 11:59:21Győzike testépítő vb-re gyúr
http://rtl.hu/rtlklub/fokusz/gyozike-testepito-vb-re-gyur

Ajándékozzon nyaralást a gyerekének, hadd csináljanak végre unokát! :)
komcsi | 2015.10.02. 16:46:52Ez egészen addig rendben is van, amíg ugyanezek az emberek nem hangoztatják nagy pofával, hogy fogy a magyar/dán/norvég (megfelelő aláhúzandó), bezzeg hogy szaporodik a cigány/afrikai/pakisztáni (megfelelő aláhúzandó).










https://www.youtube.com/watch?v=MLHwxL3nCOk