
B-terv ;)

„Haggyá má, nem látod hogy telefonálok?!” ... és így lett vége egy eszméletlenül romantikus kapcsolatnak. :D
Tooni | 2013.05.10. 20:38:13na jó, a zene miatt lett letiltva

Volkswagen kisbusz sátor
Szancso | 2013.05.04. 07:13:33Tényleg bocs!Néha elgurul a gyógyszerem,nem rosszindulatból írtam. :)

One Man
Amikor egy nő bajba jut, csakis Egy Férfi mentheti meg! ;)Nas | 2013.02.17. 22:26:35Áhháhááá...mekkora bajban lenne Rákosrendezőn. :D

The Submarine Camcorder - távirányítós tengeralattjátó-kamera
Ismerjük meg a csodálatos vizivilágot, vizsgáljuk meg a hajónk, csónakunk vízvonal alatti részét! Vagy kukkoljunk a strandon! ;)AVIREX | 2013.02.08. 09:02:22Minek kukkolni a strandon, amikor itt vannak Wicked remek posztjai? :-))

Ha én lennék a hullahopp...
Szédítő videó! :)Bogi22 | 2012.09.16. 18:00:48Xd köszi Toni!! :D

De legalább hagyott ajándékot! ;)
Nope | 2012.08.26. 18:34:31Szerintem meg illedelmes ... nem az autóba szart! :D
A tanulság meg: NE cabrioval menj erdőre campingezni bazdmeg! :D

Zorro ismét lecsap
Nas | 2012.04.08. 00:22:26xDDD Szpész-shíp...én kérek elnézést.
http://lh4.ggpht.com/_gXLJq-z63k8/THXDAY5xqqI/AAAAAAAABb8/0qvZ_pTQCME/s800/space-sheep.jpg

Mindent a szemnek, semmit a fülnek.
lorem_ipsum | 2012.09.05. 16:31:39toroltek
http://facedl.com/fvideo.php?f=oniuwwkwnkoa&-quotfunhouse-quot-pnk-asl-pse-camille-an

"Pénteken szép csendben jön a világvége" (Jajj, már megint? Neeee...)
rubigo | 2011.10.22. 09:06:06...és túléltem még egy világvégét... javítja az önértékelésemet...










Ha ismeretlen akkor értem, hogy nem tetszett neki. De akkor kussoljon, ha a másik csajjal smárol. Akkor miért ütötte?
Ha meg a barátnője akkor meg mi a gond azzal ha megcsókolja?
Tipikus nő, azt se tudja mi a baja, csak imád hisztizni.