
Nem is értem mire gondolt a motoros
Ha 3 percig lent van a sorompó, akkor már nem jön vonat?Jaca | 2017.09.14. 15:46:43Amíg nem látod a vonatot, addig nem tudod, hogy jön-e. Ha már látod, el tudod dönteni, hogy átérsz-e előtte...
Mindig is arra vágytál, hogy olyan szagod legyen, mint egy emojinak, vagy mint egy nyelvtannácinak?
Akkor ma jó napod van.
Magyarország leghíresebb sugar baby-jeiről forgatott sorozatot a Viasat 3
Tényleg erre van igény a tévében?a janek | 2017.09.13. 19:57:29Jéka!

Azért a tahóságnak is kéne, hogy legyen egy határa
De a gazdag rappereknél úgy látszik ez nem így van.Erunder | 2017.09.13. 17:41:56Éhes disznó... :D

Azt hittem ilyen csak a filmeken van
Ez a nő nem pusztán meglép a zsaruk elől, hanem pofátlan módon ezt az ő kocsijukkal teszi.Dmckayals | 2017.09.11. 09:35:45Miután kiszabadult a bilincsből és elkötött egy rendőrautót, az USA-ban nem szokás kesztyűs kézzel bánni az emberrel...

Van 7 perced?
Akkor tudok mutatni egy jó rövidfilmet, amit érdemes megnézned.Traveller_x | 2017.09.06. 10:02:111:21 nél magyar címer a kocsin befigyel.

Van másfél milliárd forintod?
Mert akkor megveheted Mészáros Lőrinc ladikját.
Ha van olyan, hogy parkolás terén antitalentum, akkor ez az ember az
Bár tekintve, hogy Hollandiában készült a felvétel, lehet, hogy csak be volt tépve.Tron65 | 2017.09.03. 12:25:44Megmég ott az a 2-3 pedál, ami állandóan összekeveredik ...
Van egy oldal, ahol egy dollárért megtudhatod, hogy hányan fizettek egy dollárt, hogy megtudják hányan fizettek egy dollárt ezért az infóért
Van kedvenc magyar előadód?
Mert ha igen, akkor most szavazhatsz rá, hogy melyikük nyerjen a az MTV Europe Music Awards-on.









