
Gyüngyünhungyünhungyünamottgyünaaaamottgyünaaahadgyüjjönhaddhaddhadd...
Kutya hangutánzó. Figyeljetek a kattintás után, mert egyből gyün, gyün és gyün... ;)Pappymaxxy | 2009.10.12. 17:42:11Igaza van az elöttem szólónak, ez valóban űber idióta szar. Szerencsétlen gyerekeket ezekkel a baromságokkal kínozzák, ahelyett, hogy rendesen megtanítanák beszélni őket.... Bocsi....
Kattintás előtt tippelj, hány évesen szült a legfiatalabb anyuka!
Bubba | 2009.10.05. 09:09:48én 8-ra tippeltem volna!
De valóban nem a gyereket kellene szidni, szerinted egy 5 éves gyerek mit foghatott fel az egészből?

Így készül egy LMP kategóriájú autó a Le-Mans-i 24 órás viadalra.
És így bontja darabokra Scott Sharp, ha valami nem stimmel vele. ;)AVIREX | 2009.10.02. 02:18:58kis buzi kinaiak lopják a licencet hidden cam -mal... :$
[[[:

Hány katona fér el egy műanyag pottyantósban? :D
Schabee | 2009.10.01. 18:55:52sose gondoltam volna h ott ekkora hely van..

Egy kedves kis animáció a katicák szerelmi életéről. :)
Purple | 2010.11.21. 14:47:39cukizé
1. rész: http://www.youtube.com/watch?v=WZg1igobN5o
2. rész: http://www.youtube.com/watch?v=zJ3cjE17dmc&feature=related

Ejj de jól megy a mozgássérülteknek manapság... :)
(Az oldalon a képre kattintva tudtok egyszerűen lapozni.)Mr.T. | 2009.10.16. 22:02:24Rendőrök :)
http://img117.imageshack.us/img117/2931/rendormozgasserult.jpg

Reggeli extrém fésülködés vadászgéppel. :D
Dexter | 2009.09.12. 21:50:35Solyom. ha lezuhanna ilyen alacsonyan mint "egy darab ko" akkor hogyan tudnak le e's felszallni?:D:D az kimarad?:P es ha pl egy bazinagy utasszallito leakar szallni es megis felhuzza, az miert nem esik le?:D:D mint egy darab ko" : )

Rossz a kategória.. nem Cikizzé, hanem...
Fireblade1000 | 2009.09.03. 10:20:18Egyébként nekem bejön ez a röhögös csajszi!!

Ne... ahhoz ne nyúlj... az a katapuuuult...
beton | 2009.09.02. 08:17:53bukóslussz
A játék lezárult, a nyertest e-mailben értesítettük!
Köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok, legközelebb is lesz hasonló játék.
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?
Nincs más dolgod, mint a képre kattintani és elküldeni 3 magyar fellépő nevét a jatek@ha.hu címre.
A játék szerda (08.26) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.
Jó játékot!COLOS25 | 2009.08.26. 09:20:44ááá mért nem nyertem?? vagy csak nem kaptam még e-mailt?..... soha nem nyerek..:(
nem baj attól ott leszek..xD









