
A bizonyíték, hogy szerencsés emberek léteznek...
Promisz | 2007.10.08. 16:23:31ez kemény
Érdemes megnézni, hogy próbálnak az emberek pénzt csinálni Britney Spears hajvágásából... :)
bungle | 2007.10.11. 21:48:30womencelebs küldte:
http://womencelebs.blogspot.com/2007/10/britney-spears-topless-in-her-new-music.html

Ha az emberek rákot kapnak a cigitől, akkor a rákok embert kapnak tőle? :D
Wicked | 2008.02.12. 12:49:31Mert jóóó neki. ;)

Súlyos emberek.
Balázs | 2007.01.09. 23:00:32durva.-...-----...........

Szép. Ne mondd, hogy nem szép! ;)
Mint akit fejbenyomtak egy csillaggal. :)
(kéne már egy idióta emberek kategória is...)kesziparaszt11 | 2007.01.11. 18:01:34punk

Gyűrű növényszerető embereknek ;)
(a többi ujjravalót is érdemes meglesni, nem semmik...)cedric | 2006.12.30. 21:46:14thanks a lot for the post !
happy new year !
visit our 2nd website : http://www.yourmood.net

Iszonyat ez emberek, iszonyat!
LDJ | 2006.12.06. 10:38:53Kegyeleeeeeeeeeeeem!!!! :)

Bajai polgármester jelölt reklámfilmje. "A JÖVŐ EMBERE!" Brutális!!!
qukac | 2007.04.17. 12:31:04Nem mondjátok komolyan,hogy ez a bohóc polgármester jelölt.Inkább nézném ,hmmm másnak..

Dániában hatékony módszerekkel veszik rá az embereket, hogy tartsák be a sebességkorlátozást :)
Tibi | 2006.11.17. 18:50:50Működik az oldal és a videó is... nálad van valami gebasz.

Hát emberek, ez elég beteg egy animáció...
Csicso | 2006.12.08. 16:21:03Hát gyerekek,ez k***a nagy!!!!!:D:D









