Nyerj páros belépőt Madonna Rebel Heart turnéjának prágai koncertjére! A koncert időpontja: 2015. november 8., Prága Regisztrálj a www.szupernyeremeny.hu oldalon, és légy te az a szerencsés játékos, aki a belépőjegyek mellett 2 éjszakát tölthet el másodmagával egy kellemes, négycsillagos szállodában.* Így a koncert mellett lehetőségetek lesz felfedezni Európa egyik legromantikusabb városának látnivalóit és híres söreit is. A nyereményjáték 2015.október 25-ig tart, a játék végén két páros jegyet sorsolunk ki. Ne maradj le, regisztrálj most! A nyeremény felajánlója a TravelBird.hu *A nyeremény a két belépőt és a szállást tartalmazza, az utazást nem.
Felébresztenek egy 30 ezer éve fagyott vírust
Remek ötlet, pont így még nem kezdődött horrorfilm ;)
Valahogy így működik a diplomácica. :)

Így fog minket ellepni a patkány invázió! ;)
Szancso | 2015.08.24. 22:31:19A csőgörények ellen állítólag tiltakoznak az állatvédők.

Így kell hülyét csinálni a felnőttekből! :D (A macska idejében lelépett)
K214 | 2015.08.15. 17:26:45Csak normálisan szabadna. Később majd mikor a gyerek nem tud normálisan beszélni majd a szülők is rájönnek, hogy lehet nem kellett volna retardált módon beszélni hozzá.

Nem így ismertem a tűzlézrát! :)
Nusihusi | 2015.08.14. 00:41:55Ez nagyon klassz lett:)

Demagógisztáni napló: Délnemzeti Gumicsont
„A kerítés egyéb szempontból is lassan önmaga paródiájává érik. Kezdve azzal, hogy valójában nem a határon van, hanem teljes egészében az ország területén. Így az, aki eljut a kerítésig, már magyar területen leledzik.”lilaflexninja | 2015.09.24. 14:49:22http://444.hu/2015/09/24/unorthodox-keritesrendszerrel-keszulnek-a-szlovakok/
„Nem értem a magyar sportújságírás etikáját, de még-inkább nem a szerkesztő „címjóváhagyó” beleegyezését, hogy egy cikk Cseh László világbajnoki győzelme után így, ilyen címmel megjelenhetett?
Bocsánat, de ki nem sz@rja le az amerikai bajnokságot, amin a krém ott sincs, így pszichikai nyomás a nulla felé konvergál, míg Cseh Lacinál egy országot képviselve, nagy lelki nyomással terhelve nyeri meg a világbajnoki címet, s veri meg az egész - közöttük amerikai - mezőnyt!
Miért kell ezt a mindenképp' például szolgáló fiatalembert az örömétől megfosztani ezzel a hatásvadász, harsogó és Lacira nézve lekicsinylő címmel cikket lehozni!??”akarkiisvagyok | 2015.08.18. 11:19:44tegyük most félre, hogy doppingol, meg ezt szed azt szed. eltiltották (ha a hírek igazak) saját hibája miatt. Most hiába futok én is 1 mp-vel jobbat 100m-en mint Bolt otthon a kis atlétikai pályámon, ki nem szarja le? (már de bocsánat) ez is olyan. Ha ő akar lenni a király akkor viselkedjen és ott és akkor mutassa meg hogy neki mekkora van!
nem mellesleg mindenki tudja, hogy az összes sportba amibe USA érdekeltség van tökig tolják szerekkel a sportolókat, de ebbe most ne menjünk bele.

Milyen lehet rajta egy szundi gomb? ;)

Így matekoznak a japán iskolások ;)
escargot | 2015.07.30. 23:39:26percekig gondolkodtam, mi az a teknika....










Lehet, hogy karácsonyra pitont kap ajándékba...?! :)