
Mormon anyuka és fogadott kisfia... avagy gyereknevelés "mesterfokon". :(
umbala79 | 2011.03.16. 21:46:55Üdv mindenkinek! Hogy is lehetne ezt finoman kommentálni... Hmmm ezt nem lehet finoman! : a ** **** **** **** ***** ***** ***** *** ******* ****** *******, **** ****** *****!!!! Kerülnél az én kezem közé majd én is mutatnák neked valamit, amitől elmenne a kedved az ilyen és hasonló dolgoktól. Meglátnád milyen .... nah nem is folytatom... ez ilyen ember, jah miket beszélek... embernek nem lehet az "ilyent" hívni! Inkább valami egysejtű amőbának lehet titulálni!
A mai napi büntizé: I Just Want To Fa-Aa-Aa-Aaak You!
Ancen | 2010.12.05. 21:27:56Hulladék....nem tom mért kell ilyet közzétenni...

Ezt csak azért, mert tudom, hogy rosszak voltatok a hétvégén... ;)
BusKeyCome | 2010.11.29. 17:10:43Pff, teleszart búvárruha..

Mert megérdemlitek! ;)
Tooni | 2010.11.25. 15:00:48Igen, az engem is kiborított, még ha csak olvastam is miről szól. Lehet lefele is szavazni.

3 címünk is van a videóhoz:
1.TundraBundabugyi
2. Valami nagyon szőrös a bugyijában...
3. Tömött liba. ;)BusKeyCome | 2010.12.05. 15:05:30Itt valami nem stimmel. Ugyanazt a kabátot lopja el kétszer...

Rendszámtrükk Kínából - "Utcai videokamera? Traffipax? - az utolsó generációs rendszámtáblával elkerülöd járműved azonosítását...
bungle | 2015.04.15. 12:41:31http://totalcar.hu/magazin/bologatokutya/2015/04/14/trukkos_rendszammal_bukott_le_a_kamionos/

Péntek van, rosszak voltatok egész héten... ez a bünti!
csildi | 2011.03.14. 08:39:37Messzirol olyan mint Pataki Attila, de mikor mutattak kozelebbrol is rajottem, hogy meg rosszabb. :D
Ez a moo moo-zas meg az agyamra megy. Vasvillat a kezebe, hagy dolgozzon ha mar ennyire imadja a 'tanyai' eletet.

5 év bünti... ;)
(mivel a "hölgynek" több mint 2000 videója van, így napi egy produkciójával számolva min. 5 évre előre beoszthatjátok a büntetéseteket).zeshka | 2010.11.19. 12:52:21nyiminyumibébé.....loooool

Top 10 maffia
sahinel | 2010.11.15. 14:58:16agresszióban lehet de pl yakuza Hawaii, amerika nagyrészén, japánban a nagy szállodák, cégek , stb jirányításában is benne van. Attól hogy nem hallod minden nap mennyire brutálisak a háttérben szépen megerősödtek. De a kínaiak sem semmik. Nem biztos hogy az a legjobb aminek a legnagyobb a hangja, akik a legtöbb cirkuszt csinálják. Az csak annyit jelent hogy szeretnek feltünést kelteni.

Eközben Romániában... ;)
andici_25 | 2010.11.24. 00:12:53Te Joooo eeeeg! meg egy ekkora barom tuti nincs a foldon :))))))))









