
Ha téglából lett volna, akkor én posztszövegem is tovább tartott volna. ;)
(Tudom, hogy nem Z4-es, de BMW (volt).)brier | 2011.01.25. 15:26:54postszövegXD
Sealand Hercegsége
"Roy Bates volt brit őrnagy ügyes jogászokkal folytatott eszmecseréje folytán jutott el 1964-ben arra a következtésre, hogy ha a nemzetközi vizeken álló (angolszász jog res derelicta és terra nullusról szóló passzusaira hivatkozva) elhagyatott U1 Rough Sands erődbe beköltözik családjával, akkor egy önálló szigetállamot tud létrehozni. Ennek megfelelően az U1 platform tetején Roy Bates 1967. szeptember 2-án kikiáltotta Sealand hercegséget, majd önmagát megajándékozta a hercegi, feleségét pedig a hercegnői címmel."
Anglia azóta se tud mit kezdeni az üggyel és a brit felségvizek határait se tudták kitolni miattuk. Először halálra röhögtem magam...BullFrog | 2011.01.10. 10:56:57http://www.theregister.co.uk/2007/01/12/pirate_bay_buys_island/
Egyébként Pirate Bay akarta megvenni Sealand-et, hogy ne zaklassák őket a jogvédők. Azaz nem is a PirateBay hanem a szervezet, aki pénzeli őket :) Csak aztán végül sajnos meghíúsult. De van ilyen még valahol amire nem emléxem, ahol havi 1-2 millió dollárért lehet szerót bérelni.

A fluor "jótékony" hatása az ember testi, és nem utolsósorban lelki életére.
Ezt csak hasznos kiegészítésnek szántam a Kedves szerkesztőségnek:
Charles Eliot Perkins 1954-ben ezt mondta más gyógyszerekre gyakorolt hatásáról:
"A víz Fluorral való kezelésének az igazi célja csökkenteni a tömegek ellenállását az uralommal és az ellenőrzéssel az elvesztett szabadsággal szemben és mint tudós legkomolyabban és legőszintébben mondhatom hogy közel 20 éven át végeztem kémiai biokémiai fiziológiai és patológiai kutatásokat a Fluoriddal:bármely személy aki mesterségesen Fluoridizált vizet iszik 1 vagy több éven át soha nem lesz többé ugyanaz a személy sem lelkileg sem fizikailag mint aki korábban volt."
1987. augusztus 12-én a brit parlamentben Harley Rivers Dickinson, a liberális párt tagja a következőket mondotta:"A II. világháború végén az Egyesült Államok kormánya Charles Eliot Perkinst, a kémia, a biokémia, a fiziológia és a patológia tudományos kutatóját küldte Németországba, hogy vegye át az óriás Farben vegyi cég irányítását. Miközben itt tartózkodott, német vegyészek elmondták neki, hogy milyen kísérleteket végeztek a háború alatt és abból mit vett át a német tábornoki kar. Ez arra vonatkozott, hogy miként lehet bármely adott térség lakosságát ellenőrizni az ivóvízbe adagolt nagy mennyiségű vegyi anyag segítségével. Ebben a tervben a nátrium-fluorid játszott kiemelkedő szerepet. Egészen kicsi mennyiségű fluorid ismételt adagolása egy idő múlva csökkenti az egyén erejét ahhoz, hogy ellenálljon az uralomnak, lassan mérgezve és narkotizálva az agy egy meghatározott részét, és ily módon engedékennyé válik azok akaratával szemben, akik irányítani akarják őt. Mind a németek, mind az oroszok nátrium-fluoridot adagoltak a hadifoglyok ivóvizébe, hogy tompává és engedelmessé tegyék őket."Tooni | 2011.02.12. 10:50:54A Codex Alimentarius (szerzője Dr. Mengele szelleme) szerint a fluorid tápanyag, ajánlott napi bevitellel.
http://www.activistpost.com/2011/02/codex-alimentarius-loves-toxic-fluoride.html
Hánynom kell.

Sok gyermek álma volt... Nekem is többek közt. :)

Majdnem rossz vége lett egy svéd párocska hobbijának: hosszútávú korcsolyázásra indultak, csak épp arra járt egy jégtörő hajó is, így egy jégtáblán ragadtak. Szerencsére volt térerő és egy helikopter a segítségükre sietett.
MDylan | 2011.01.10. 13:33:55Gondolkozz...
Ha megnézed a cikkben szereplő képet akkor látszik, hogy a háttérben ment el a hajó. De ugye létezik hullámhatás a vízen, aminek eredményeként darabokra törik a jég. Ez elég gyorsan lezajlik ahhoz, hogy ne tudják elérni a partot.

Egy riporternő, aki "mindent visz". ;)
Mondhatni magával ragadó riport volt... :DArpeekA | 2011.01.06. 21:34:30Linda Gyere :D:D
Miss Marlon Xtravaganza szépséges fejébe vette az Álompasi "Húsztíz" :D rendezvényt, miután idén nem volt Mr. Gay Hungary.
(A végén az Alient megszégyenítő sikítás csak erős idegzetűeknek!!!)revans | 2010.12.30. 19:47:36Napalmot nekik

Mai napi cukizé: cumizó kardszárnyú delfinbébi
A videóban szereplő kis delfin mamája nem volt képes megfelelően táplálni kicsinyét, ezért a gondozók mesterségesen fejik le a tejet az anyukától, aki készségesen ugrik ki a medencéből a fejéshez.a janek | 2010.12.29. 07:26:04Szabadítsuk ki

A Nagaszakitól 15 km-re délnyugatra fekvő Hashima-sziget valaha a legsűrűbben lakott hely volt az egész világon: a szörnyű körülmények közé zsúfolt emberek - főleg kínai és koreai hadifoglyok, akik szenet bányásztak - lakónegyedében 139,100 fő/km2 volt a laksűrűség. A mára lakatlanná vált, szellemszigetnek is nevezett Hashimába tilos a belépés.
Az itt látható, 2002-ben készített dokumentumfilmben a sziget egyik túlélőjét, Dotokou-t kísérik el a szigetre.bungle | 2013.06.28. 17:31:32http://most.444.hu/2013/06/28/felkerult-a-sziget-a-skyfallbol-a-google-street-view-ra/

Mindjárt itt a karácsony, meg amúgyis vége a 2010-es zenei tehetségkutatóknak, ja és persze azt se felejtsük el, mennyire rosszak voltatok idén... Szóval most mindenkinek kellemes bűnhődést kívánunk ezzel a szívmelengető "ünnepi" dalocskával!
Akinek esetleg megtetszett, ajánlom MajelaZeZeDiamond további felvételeit.AVIREX | 2014.12.10. 12:47:14Köszi!
Igen, pl. a tv-ben is ilyen spotokat bedobhatnának néha.









