
Tomii - Nézem a szemed
Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"
Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
Dieselboy | 2010.10.26. 23:42:55Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...
Hogy nyalassunk hajat!
(a mai második macskás post bungle emlékére...)rivaul | 2008.07.13. 22:39:34Ha ugyan ebbe a pozícióba akkor valószínü hogy simán kiakad az álkapcsa...

Piciny IZÉ csoportunk egy újabb csodával bővült.
HAJRÁ MAGYAROOOK...!!!nyehőce | 2008.09.06. 09:19:52Úgy bizony, meg a Hír Izére is, én is most küldtem oda pár hírt, 2 perc volt:
Borzalmas! 17 éves lány halt meg az izomlazító krém miatt
Súlyos baleset, majd lincselés Mezőfalván
BALHÉ! Villanó nemiszervek a Belvárosban!
Ötször ölt a lábatlan elmebeteg – patkány buktatta le

Az első magyar elektro-motoros moutain bike! A hajtását tekintve világelső!
m1eri | 2009.02.16. 14:28:47ÚJABB PROTOTÍPUS AZ OLDALON!!!!

Na ilyen az a PWNED! ;)
Athelas | 2008.06.27. 07:24:38Na jó, most csak azért hogy tisztázzuk:
pwned: megsemmisítő fölénnyel legyőz/megszivat. Angol internetes slang, főle az online játékokban terjedt el. Valójában az Owned akart lenni, csak a félreütések miatt (p és o egymás mellett) így terjedt el, ma meg már önnálló szó.
no ennyi.

Hiába na, drágák Japánban az ingatlanok. :)
Re-Peet | 2008.06.22. 07:47:19így is látszik, hogy apadnak Földünk élővizei..
mondhatna: baszki, tavaly itt még a vizen ringott...
Légzsák a gyalogosok védelmére. Kiváncsi vagyok közületek hányan lennének hajlandóak egy kis plusz pénzt fizetni ezért autóvásárláskor... (Bízzunk benne, hogy kötelező lesz mint a katalizátor. ;))Lex | 2008.06.26. 12:42:53bocs, igaz hogy tökre egyértelmű volt :D fáradt voltam na :D

Állati hajak
kolbászosrájáspizza | 2008.06.10. 04:01:00há én ekkora f@sságot még nem is láttam
Ez most nem a foci eb, hanem a foci kecske. ;) De nevezik ulak tartisnak, kuk parinak, kök berünek, kökbörünek és buzkashinak is Afganisztán nemzeti sportját. A lényeg hogy a csapatok napokon át hajigálnak egy döglött kecskét. Nem árt, ha a buzkashi játékos remek állképességgel rendelkezik, hiszen a játék akár több napon keresztül is elhúzódhat. Biztos jó móka. ;)Lacpas | 2008.06.10. 18:48:13A foci is valhonnan azsiabol ered allitolag, ha belegondolunk a labdajatekok is innen szarmaznak. Egy feltetelezes szerint "focit" eloszor a mongol katonak jatszottak az ellenseg levagott fejevel. Masok szerint meg az angolok talaltak ki, hat nem tom. Ugyis megmondjak h magyar eredetu mint minden mas -.-'

Tegnap írtam egy mesterséges szigetről, amit műanyag palackok tartanak fenn a vízen. Most itt egy csónak 15.000 műanyag palackból meg egy kiszuperált Cessnaból, amivel Californiából Hawaiira hajóznak.
bungle | 2008.10.04. 12:09:08cancer1 küldte:
http://freshpics.blogspot.com/2008/10/boat-made-from-recycled-plastic-bottles.html









