Lopott Ritmus - kísérleti kisjátékfilm
Az előzetesben utca embere is szóhoz jut, hallhatjuk véleményüket a felvetésről, miszerint a hip-hop, korunk jellegzetes afro-amerikai zenéje eredetileg magyar lenne.
Élet az emberek után
bandee1219 | 2008.02.05. 18:11:48Az rendben van, hogy talál(hat)unk másik bolygót az életre, de azért, hogy azt is tönkretegyük? Amúgy én nem szívesen élnék "fedett" életet, bezárva a filmekből ismert űrállomásokba/ kolóniákon. Persze lesz aki abba születik és nem lesz neki furcsa, de én hálát adok, hogy most élhettek és láthatom EZT, ami körülöttünk van.

A tavalyi év (kud)arcai

Játék az albumborítókkal. ;)
bungle | 2009.02.19. 11:31:38AtiBoa küldte: http://www.toxel.com/inspiration/2009/01/17/trick-photography-with-books-and-magazines/

10 fura fazon
bandee1219 | 2007.12.05. 20:44:57Pedig nézd meg. Legalább az első kettőt, az nem undorító.

Keresd meg az embered a tömegben!
Maccoyi | 2007.10.30. 20:36:40kb. 3 perc és bejojozott a szemem:) Szint 8
Megy a nagy meccs, az emberek összegyűlve néznék a bárokban, erre genyó csávókám egy univerzális távirányítóval kapcsolgatni kezdi a tv-ket... :Dcsicsilla | 2007.10.30. 18:20:44heheheh ötletes!nekem bejönXD
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.bandee1219 | 2007.10.10. 11:37:34Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.

Egy újabb remek termék a tv shoptól: a hawaii szék. :D
Balpar | 2007.12.23. 17:37:26Hát ez kurva szar. Sajnos elég sokan vannak akik úgy akanak jól kinézni h nem tesznek érte semmit és azok vesznek meg minden ilyen szart, bírom mikor fikázzák egy-egy ilyen műsorban a konditermet, de kíváncsi vagyok h hány embernek lett kockás a hasa ezektől a drága cuccoktól. 5 éve járok edzeni és én mondom h nem lehet megunni. undorító

Szálisd az embereket jól:)
(Remek a helyesírásod... :D Csak miniclip játékokat fogsz küldeni egyébként? bungle)DJ CSOTRY | 2007.08.20. 22:01:11ah lilu és mi van ha fejhalgatom van???:D
kösz háziállat:Dde xentem a netnek ez a másik nagyon jo dolga hogyha elbaszod a mondatokat még akkor is megértened és nem basznak le(jobb helyeken)
és azért nem irtam mert esküvő vot:D










URL: http://www.youtube.com/watch?v=7cOfeyJSbTM
Szöveg: "Még a hip-hopot is mi magyarok találtuk fel. ;)"