
Tehát mégsincs „haspók” :)
A legnagyobb oldalak is beszopták a hírt, miszerint a 21 éves ausztrál Dylan Thomas hasán egy pók mászott a bőre alá a bali nyaralása alatt.DemJan | 2014.10.18. 19:04:03https://www.youtube.com/watch?v=C1AHec7sfZ8
Mai időmilliomosunk: egy 58 éves, kínai férfi, Xiao Lingsang csigákkal és kagylókkal rakta ki a házát

Mi lenne, ha pont olyan arcod lehetne, amilyet elképzelsz magadnak?
Erre a kérdésre kereste a választ egy fotós, Scott Chasserot, aki megmutatta az alanyainak, hogy milyen lenne az arcuk, ha minden a lehető legjobban nézne ki rajta. Chasserot több verziót is csinált a modelljei ” ideális arcából„, majd megmutatta nekik a képeket, miközben egy szkennerrel figyelte az agyukat, hogy melyik kép tetszik nekik a legjobban.lilaflexninja | 2014.10.08. 07:13:45Igen, ha kézimunkát akart volna végezni a fickó, amúgy így jogos, csak gondolom itt nem az volt a lényeg, hogy tippet adjon, hogy lehetnek szebbek, vagy fotós szemszögből megmutassa, hogy mindenki lehet szép, hanem magát az "átalakítást" gyorsan el akarta végezni, főleg, hogy pofacsontot nehéz mondjuk sminkkel kisebbre varázsolni, vagy nagyobb szemeket, más színű szemeket készíteni. Szóval, szerintem itt a lényeg a reakció volt. Hogy hogyan reagálnak a más arcformára, más szemszínre, nagyobb szemre, és arra hogy "Mi lenne, ha pont olyan arcod lehetne, amilyet elképzelsz magadnak?" nem hogy hogyan reagálnak arra, hogy egy szakember, mit tud kihozni belőlük. És ehhez az alapanyagot ps-sel azért egyszerűbb és gyorsabb megoldani. Amit te írsz, arra ott vannak a kozmetikusok, vagy meg az átalakítós műsorok, bár egy ilyen fotósorozat is érdekes lenne azért, hogy kés és virtuális kés nélkül is mit lehet kihozni az emberekből.
Valaki biztos megcsinálja, vagy meg is csinálta.

Asszem ezt hívják robbantott csirkének ;)
Donci | 2014.09.29. 16:20:56ez nagyon nagy :D

Hiánypótló a japán KFC-től...

Nyolc az egy ellen: így gyilkolnak a csimpánzok
Azt eddig is tudtuk, hogy nem csak az ember öli meg saját fajtársát. Egy új kutatás viszont bebizonyította, hogy a csimpánzok életének természetes része a halálos erőszak. A tudósok szerint ezzel a háborúk evolúciós eredete is érthetőbb lett.Rockstopper | 2014.09.22. 20:56:24Meteorologus, és közgazdász után itt az újabb szakma ami szeretnék lenni: primatológus. Egy kemény nap után után kérdezné a kollegám: mi történt ma? Erre én: Semmi, egész nap ültem a dzsungelben, ezek a kurva majmok megint nem akartak balhézni....
426 évnyi megfigyelés? Ki fizeti ezeket?

Reméljük hamar elterjed a Meztelen Kézenálló hóbortja... csinos, fiatal hölgyek körében! ;)
Igneon | 2014.09.09. 12:35:35Ő Atlas (:
Szerintem inkább a Hősök terét kellett volna választania.Vagy a parlamentet.A Szabadság-híd nem olyan híres,mint az előző kettő. :)
Varsóban, Lengyelország fővárosában minden év augusztus 1-én, 17:00 órakor szirénákat hallani a város egész területén. Az emberek abbahagyják, amit csinálnak, és az autók is megállnak a varsói felkelés tiszteletére.7sleeper | 2014.09.03. 15:17:01nálad a kommentboxokba beírt hülyeségeddel megy az internet :-o
0. "Sokra nem reagálnék" -> ne fellengzősködj! kevésre sem tudsz. főleg érdemben nem..
1. ország=A+B+C+D: A, van területe (legalább részben szárazföldi, rögzített határokkal) B, van lakossága C, van kormánya (elismert /de iure, de facto/ vagy nem elismert is lehet, lényeg, hogy valamilyen modellen alapuló államberendezkedés, amely akar, képes, tud eleget tenni egyes közfeladatoknak) D, egyéb feltétel
a nemzetet hogyan kavartad ebbe bele, azt magad sem érted. pláne nekem tulajdonítva. agyrém vagy b+. troll a köbön. :-D
"Elég gyakori hiba hogy mai szemmel nézzünk egy adott kort."
ó igen? és mégis ki követett el ilyen hibát? én ugyanis nem.
az meg, hogy a lengyel parasztot ne érdekelte volna, melyik országban él, az valami orbitális sületlenség. kevered a szezont a fazonnal.. és ha nem érted miért akkor érthető, hogy miért és miért nem. ;-)
2. amit leírtál az a (legfőképpen) román történetírás mostanában méltán kevéssé hangoztatott gyöngyszemének visszabüfögése. azért sem gyakori tőlük ezt hallani manapság, mert természetesen ez a ferdítés sem alapozza meg Erdély és Partium megszerzésének jogosságát részükre. a Magyar Királyság 1000-1918-ig majd egészen 1946-ig fennállt. Magyarország pedig ezt követően is. a magyar államiságot korlátozni akarták, ás korlátozták is, de soha nem szűnt meg! valójában még Lengyelország sem szűnt meg egyes vélemények szerint. ezen az sem változtat, ha Austrian Empire-ként van feltüntetve térképeken.
"ergo szerintem nincs mire felvágnunk a lengyelekkel szemben a felvétéseddel kapcsolatban"
minthogy soha nem állítottam, hogy a lengyelekkel szemben lenne mire felvágnunk, ezért ez a megjegyzésed is csak arról árulkodik, hogy funkcionális analfabéta vagy.

Húúúú, de korán van még! :)

„Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!” :)
Randal Graves | 2014.08.22. 17:14:41Csak pár dologra reagálok:
Egy akra rendszer nem házi sufnituning, nem nevezném mókolt dobnak, vagy lehet említeni még pár neves gyártót.
90-130 között jön ki a szép hangja az én dobomnak, itt a gyári már néma. Általában ilyen sebességgel közlekedek lakotton kívül. És lehet most álszentkedni, de ez nem olyan hatalmas sebesség. Ezt még a kocsik is tartani szokták.
Nem értem, hogy mi a különbség ha chopper vagy naked v2 után van sportos dob. Szerintem semmi. Sőt a choppersek nem is tudnak nagyon mit csinálni, mint házilag mókolják a dobot, hogy kívülről ne változzon meg, ne üssön el a motortól. A choppereknek általában nagyobb hangjuk is van.









