
Hómacskáéknál is buli van. ;)

Újból buli volt az ukrán parlamentben. ;)
7sleeper | 2012.05.26. 22:10:58truckfightah fuckrightah

Igazi pszichedelikus élményben lehet részetek egy ilyen multitálentum előadását megtekintve. :D
tshabee | 2010.12.18. 10:55:10keressetek rá a "wonky" stílusra...

Ma Putyinnal büntetünk...
naphtha08 | 2010.12.14. 06:57:48Nem Rosszputyin. Bocs

Hogyan dobj egy csajt - az orosz módszer. ;)

Ó, szent... pénisz. A dalszöveget nem lesz nehéz megjegyezni... :D
Matt Mulhollandtól, aki virtuóz furulyajátékával már többeknek csalt itt mosolyt az orcájára...kotta | 2010.12.09. 13:43:59Ez a fickó mindig valamelyik fütyülőjével jön?
(Csak most láttam a korábbi videóját is. Asszem ez erre az évre nekem már sok is, remek "bünti". Ötödször nézem.)

Mivel tudjuk, hogy rosszak voltatok, így ezt hozta nektek az Izé Groups télapója. ;D
Ancen | 2010.12.06. 20:39:09Önmegvalósítás felsőfokon:))))

Bungle szerint az emberi hang a legszebb hangszer. Szerintem itt a bizonyíték rá.
eerix | 2010.12.08. 19:06:24nem nézni kell, hanem csinálni! ;) xD

Ezek a mai nyugdíjasok... (a szöveg NSFW!)
Ancen | 2010.12.05. 21:11:25Örülök, hogy nem az én nagyanyám....

A mai bünti remélem komoly, mert viccnek elég durva. Az egyik legidiótább honlap a világon.
zeshka | 2010.12.06. 09:54:34Remélem sose nyeri meg az az egymillió dolcsit... képzelem mennyi ilyen szart csinálna belőle... lehet a szemüveggyártók szponzorálják....










www.youtube.com/watch?v=xokbf37nIHY