
Adatközpont egy volt orosz atombunkerben
(Részben csajos poszt, vagyis félig NSFW).brier | 2011.02.09. 15:12:51mindent XD
Írjátok meg, hogy mit láttatok, mert én még most sem tudom. :D
7sleeper | 2011.03.11. 16:03:23van ugye ez:
http://therolofffamily.com/
a posztvideó meg a rofl család életéről szól..

Talán napi bünti???
Ki a legnagyobb HeviSaurus fan? :-Dbrier | 2011.02.02. 08:40:11én a gobbóvilágot részesitem előnyben XDXDXD

Spike és az ő (szegény) új kutyája.
Az erre az alkalomra koreografált örömtánc 1:22-től. :Dzeshka | 2011.01.31. 09:23:48aki neki adta annak is el kéne törni a kezét. ilyennek semmilyen élőlény nem való...

Pár lelkes ex-katona megirigyelte Batmant és társait, ezért maszkot húztak, hogy szuperhősként "üldözzék a bűnt" az utcákon.

A világ legfurcsább eladó házai (természetesen csillagászati áron)
bandee1219 | 2010.12.27. 10:21:46Vannak árak! :O

Hogyan dobj egy csajt - az orosz módszer 2. rész: sisak nélkül. :D
zeshka | 2010.12.23. 20:52:57biztos volt már aki csattant a betonon csak arról nem dobtak fel vidit... oroszok... betegek :-D

Ez van, ha a vallás keveredik a modernizációval.
közlegény | 2010.12.21. 22:14:31ah jókat lehet nevetni némelyiken :)

Indiai indiánok ;) Kilimandzsáróról énekelnek Machu Picchuban. WTF???! :D
termi-nator | 2010.12.23. 19:12:10az nem az ő hangja
a mozgása meg kifejezetten jó

Mindjárt itt a karácsony, meg amúgyis vége a 2010-es zenei tehetségkutatóknak, ja és persze azt se felejtsük el, mennyire rosszak voltatok idén... Szóval most mindenkinek kellemes bűnhődést kívánunk ezzel a szívmelengető "ünnepi" dalocskával!
Akinek esetleg megtetszett, ajánlom MajelaZeZeDiamond további felvételeit.AVIREX | 2014.12.10. 12:47:14Köszi!
Igen, pl. a tv-ben is ilyen spotokat bedobhatnának néha.









