Megvadult tehén támadt egy védtelen lányra, szerencsére a gyors közbelépés megmentette őt. A dolog érdekessége, hogy egy "Peace", azaz "Béke" billog volt az állat hátára sütve.Nusihusi | 2011.04.06. 18:00:01A postszöveg miatt azt hittem, hogy 1 igazi tehén lesz a videóbanXD Ezt a valamit sértés tehénnek nevezni, mármint a tehenekre nézve;)
Ezeknek tuti, hogy mászóka volt a jelük az óvodában. :)
Purple | 2011.04.06. 20:16:17Ellie Goulding - Lights (Bassnectar Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=D6zGLm9wr24

Az emberek többsége - valljuk be, elég csak pl. egy tegnapi post kommentjeit megnézni - aggodalmaskodva, pesszimistán tekint a világra. Túlnépesedés, nyomor, gazdasági válság, kimerülő energiaforrások, környezetszennyezés, klímaváltozás, természeti katasztrófák? Ugyan! Matt Ridley tudományos szakíró szerint ilyen jó dolgunk még sose volt, mint most, és a helyzet egyre csak javul!
"Sokan azt mondják, dilis vagyok, amiért szerintem a világ egyre jobb lesz, de a könyvben ismertetett statisztikák vagy adatok egyikét sem sikerült megcáfolni" - magyarázza.Nektek mi a véleményetek erről? :)bungle | 2011.04.11. 18:36:23www.funpic.hu/hu/kategoriak/reklamok/39839_minden-rendben?categoryId=18&position=&large=1

Jézus válaszol… mi pedig röhögünk egy sort. :D

Frane Selak, azaz a világ legszerencsésebb embere. Eléggé angolszakos poszt, de nagyjából a következőkről van szó:
A horvát zenetanár bácsi sokmindenen keresztülment.
- utazott egy kisrepülőn, ahol véletlenül kinyílt az ajtó, ő kiesett és egy szénakazalban landolt, a műszaki hibás repülő lezuhanásakor viszont 19-en haltak meg.
- egy buszút alkalmával folyóba zuhant, ott négyen haltak meg, de ő megúszta.
- egyszer égő autójából mászott ki, csupán a haja bánta az esetet.
- egy busz elütötte, de ő simán továbbsétált.
- ezek után kitöltötte élete első lottószelvényét és telitalálata volt.
Szövegértésem kb. közepes, aki jobban meg bírja fejteni az öreg kalandjait, írja meg kommentben! (Találtam egy régebbi magyar cikket róla. b.)bungle | 2011.04.05. 09:32:06Párszor az öreg is mondta már a halálnak, hogy "sorry". :D
www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103795

A farokméret térkép után ideje volt egy mellméret összehasonlító térképnek is... ;)
BullFrog | 2011.03.30. 00:27:20Tuti, hogy Tuti!

Egy multifunkciós ezermester "belezőblogja" mindenféle kütyüvel, képekkel és az alábbihoz hasonló leírásokkal. :)
"Nekem például volt Tesla lemezjátszóm, ami fém dobozban volt. Ez a példány fa dobozban van. Volt fa utánzatú műanyag dobozos. De volt doboz keménypapírból műbőrrel borítva. A közös bennük ez a címke, ami arról szól, hogy ne piszkáljak bele a dobozba, mert pofán leszek vágva!"kiszely | 2011.03.28. 09:47:32Én is nagyon csípem az írásait...nem is tudom hogy futottam bele pár éve, de azóta bent van a kedvencek között! Birom a csávó stílusát nagyon!

Bestseller lett az üres könyv - így kell meggazdagodni a semmiből. Ráadásul nem is túl eredeti ötlet, ahogy már ez se volt az...
Mr.T. | 2011.03.07. 23:12:40Ott a pont. :D
Gondoltál már arra, hogy egy lakatlan trópusi szigetre költözz és ott éld le az életed? Volt egy ember, aki megcsinálta. Itt egy izgalmas cikk róla.zdumbi | 2011.08.05. 11:26:37Számomra ez volt a legjobb izés poszt !

Beszélgetés egy húszgyermekes milliárdossal
Lukács Ernő egy igazi "anticeleb", aki negyvenöt éve hűséges feleségéhez, húsz gyermeke van, albérletből költözött tanyára, ahol valóságos munkával gazdagodott meg, életében nincsenek sötét titkok, nem népszerű, és a média által nem ünnepelt személyiség. Felesége 21-től 46 éves koráig mindig terhes volt, és volt, hogy neki kellett ellátni tizenhat marhát egyedül.Pöpe | 2011.03.02. 23:52:01"üzletfelem " lol :D:D









