
Így kell markolót mosni ;)
rullet2002 | 2016.01.13. 10:52:59ekkora köcsög fejeket meg nem láttam!
Így készül a baglyos mézes (vagy mézes bagoly?)
Nusihusi | 2016.01.06. 00:21:31Ez nagyon jó ötlet, aranyosak a baglyok:)

Én a kivit majszolom így ;)
közlegény | 2016.01.04. 19:26:45csakis az sok vitamin bírja fenntartani őket a levegőben :)

Téli gumi ;)

Így készül a gumimaci
BundasTm | 2015.12.25. 10:38:06Hányszor hallottam már ezt...
Ilyenkor meg szoktam kérdezni, és azt tudod, hogy a kocsonya miből van.... :D Szereted, ugye? :D
És általában kétpofára tömik... :D

Így nem szabad fel- ill. lepakolni!
cila | 2015.12.24. 11:13:34Filmezi és röhögi...
Ilyesmiknek nem szabadna megtörténnie.
Kis gyárban dolgozom. Nálunk a jelszó ez: "Nem hajt a tatár. Megállunk. Gondolkozunk. S csak azután csekeszünk."

Így szórakoznak a japcsik ;)
közlegény | 2015.12.21. 15:52:26a kokakóla résztulajdonosként mögöttük áll

Kuss! Én így szoktam leszállni!
Szobabicikli | 2015.12.15. 12:07:36Hát igen, erről ez jut eszembe :D
https://www.youtube.com/watch?v=akLC_JMjpjA
Kovács Ákos:
„- A nőknek nem az a dolguk, hogy ugyanannyi pénzt keressenek, mint a férfiak. Én így érzem.
- Nem az a dolguk?
- Nem az a dolguk.
- Mi a dolguk a nőknek?
- Hát, mondjuk a női princípiumot beteljesíteni, nem? Hogy mondjuk valakihez tartozni. Valakinek gyereket szülni.”norbertvincze | 2016.05.09. 12:17:19annyira bírom, amikor a férfiak okoskodnak erről :D
ti botlottatok már bele olyan fórumba, hol a nők maguk között ezt a témát vitatták?

Így gurul a lepattanó
zed911 | 2015.12.14. 15:28:18Azért kíváncsi lennék, hogy itt hivatalos eljárás után mire büntetik a kerékpárost. Ha te autóval átmész 300,000.-
Itt még a vonat javítást is ráverném a baromra és a kórházi ellátást is fizetősre...









