
Fessük nemzeti színekbe az Eiffel tornyot!
Tennivalók:
- Kattints a képen a Facebook ikonra, a „Get Involved” felirat mellett.
- Várd meg, amíg a Facebook betölti a játék oldalát.
- Ha egy fekete alapon fehér Eiffel-tornyot látsz, jó helyen vagy, itt a jobb felső sarokban kattints az EN (angol) gombra
- A 2. ponttal megjelölt, vagyis mai napon meccselő csapatok közül válaszd ki a magyar zászlót, vagy akit szeretnél
- Várj, amíg betölti a Facebook a következő lapot.
- A felbukkanó szövegmezőbe gépeld be, amit szeretnél látni a Tornyon, pl: Hajrá Magyarok! Utána kattints a SUBMIT gombra. Aztán várj kicsit.
- A 4. pontban láthatod a kis videódat a feliratoddal, ez a Te szórakozásodat szolgálja.
- 5. oszd meg a videót, így ezt mindenki láthatja.
- Ettől kezdve minden nyilvános önálló posztodat lásd el a #HUN előtaggal, ezzel tudsz részt venni a nagy játékban, és így tudod beöltöztetni a Tornyot magyar színekbe.
FONTOS: ha KOMMENTBEN írod bárhova, az NEM ÉRVÉNYES!Ravennë | 2016.06.22. 17:24:55http://i.imgur.com/Kkd9E4l.jpg
Méretarányos atomok, csillió érdekes tény, és humor vár ezen az oldalon

Így kell drónnal hajat vágni!
Ha esetleg nem tudtátok volna.Dmckayals | 2016.06.10. 14:00:32Minek ráaggatni bármit, mikor ott vannak a propellerek? :D

Ti tudtátok, hogy egy szúnyogcsípésnél valójában 6 szúrást kapunk?

Ez az angolna még a vízből is kimászik, hogy agyoncsapjon
Legatus80 | 2016.06.09. 19:02:20Hát nem próbálnám ki mennyire tud szájon vágni, a benne levő bizserge. :D

Újabb bizonyítékok, hogy a védőoltások autizmust okoznak! Mindegyik rendkívül meggyőző érv. :)
lilaflexninja | 2016.06.02. 15:16:21Az első másodpercben nekem is ez volt a fejemben, aztán mondom na fordít a dolgon, de a végére, maradt az, akit naponta vernék és dobnám be a bokorba. Már, ha iskolás lennék.

Zenbo - házirobot az ASUS-tól
Nem tudom miért, talán a túl sok sci-fi film miatt, ami az ilyenekről szólt, de ez a frászt hozza rám.sztewe | 2016.05.31. 19:21:59Hey Zenbo pls SHUT UP Yo're Irratating the shit out of my EAR!

A bábozás egészen ujjszerű változata :)

Mintha ez a rész kimaradt volna a Kung Fu Pandából :)
stero | 2016.05.30. 20:35:20Az infantilis szöveg zseniálissá teszi az egészet.

Óda a klitoriszhoz
A furcsamód cseppet sem NSFW klipről nem tudtam dönteni, hogy bünti, oktatóvideó, vagy mi is igazából, még a kategorizálásával is bajban voltam. Humorizélük, Bébz? Ami viszont biztos, hogy magával rántott, egy idő után már én is énekeltem.lackópetykó1 | 2016.05.28. 11:35:55Egy Frog Leap Studios feldolgozás szerintem azért ráférne. :D









