
Vannak azért értelmes épületek is Ázsiában
Mint például ez az ökofelhőkarcoló, ami megtisztíthatja Hongkong levegőjét.
Ez van ha a hülyék koncetrációja meghaladja az átlagot

Vannak emberek, akiknek nagyon nem kéne házibarkácsolni
Mert ha a hülyeség fájna... nos nekik lehet fog is.Jaca | 2018.02.21. 12:58:51Végül is, csak kivágod elölről a sárga, meg hátulról a barna csíkot, és kész is :)
Van még mit tanulnia a robiknak, ha olimpikonok akarnak lenni

Anya, anya, kimehetek füvet nyírni? De hát tél van! Tudom, sapka, sál.

Super Mario cica kalandjai
Még élő ellenfelei is vannak. :)rermo | 2018.02.02. 14:30:26Nagyon szuper de én az eredeti zenéből kicsit többet emeltem volna át . ( arra figyelhetett volna a készítő , hogy az elején eldobja a felhívást ( falragaszt ) a végén mégis előveszi .... bár lehet hogy útközben talált egy másikat )

Horrorisztikus robot baba, aminek még értelme is van
Mondjuk ha éjszaka felém mászna én arrébb rúgnám. :)
Te kitalálnád némi szóváltás után, hogy kinek van bűnözői múltja?

Hallottál már a szigetről, aminek a lakói még ma is a kőkorszakban élnek?
A legdurvább, hogy úgy nagyjából 50 km-re vannak a civilizációtól.bungle | 2018.01.27. 22:20:19"- A population of 40? I'm terrified to think of how inbred they are.
- Around as much as Alabama."
:DDDDDDD
De a legjobb komment:
"You can't go there because you'll take an arrow to the knee."

Mit szólnál egy mini esőerdőhöz a lakásodba?
A legjobb, hogy még haszna is van, mert vízszűrőként működik.nemtudokregisztralnihelo | 2018.01.18. 10:32:28Csak az a baj ezzel, hogy nem tudni mikor ugrik majd elő a King Kong.









