
Egy igen komoly sportot szeretnék most megismertetni mindenkivel, amire ráadásul hatalmas fogadásokat kötnek: Hörcsög verseny :)
izébigyó | 2010.08.23. 13:32:09http://www.dailymail.co.uk/news/article-1304773/Hamster-racing-Lewis-Hammy-Jenson-Button-Nose-Hamster-Grand-Prix.html
A 90 legfurább fóbia
Ha pl. nem szeretsz fürdeni, hivatkozhatsz ablutofóbiára. ;)
A phronemofóbiások nem lehetnek túl eszesek, ők a gondolkodástól félnek. :D
Ergofóbia - na ergo ettől sokan szenvednek (keresd meg, mi ez)! :)Neked milyen félelmeid vannak?iZeMiZe | 2007.01.22. 21:24:12Ha szólítana a természet nem lennék Kathisophobia-s:D
Ööö, csókolom, szeretnék jegyet kérni a Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3 című filmre...
Azért szeretem az e-bayt, mert ott mindent lehet kapni, olcsón. Még ilyen láthatatlan gyémántgyűrűt is!
Balázs | 2007.01.09. 21:18:47ezt nem vágom:)

A néni gondolom nem szeret takarítani, ezért megépítette az öntisztító házat.
Balázs | 2007.01.09. 23:00:53király

Ha szereted a kabócákat, mindenképp szerezz be egy ilyen guszta lámpicskut! ;)
Balázs | 2007.01.09. 23:03:13hát igen:)

Akit szeretsz, kapd be!
csicsilla | 2007.07.24. 21:17:05ez nagyon jo gyerekek nagyon jo:))) a felvilàgositàst nem lehet elèg koràn kezdeni!!!

Nem fogod elhinni, ezek itt mind koporsók...
(a nőgyógyászé se semmi!)
Napi izés téma: Te miben szeretnéd, ha eltemetnének? :)
Dobáljál kést szeretett celebjeidbe jól!
pokoljaro | 2006.12.13. 15:33:07Királyos a cucc! Bush és Blair füle még pontot és sztem:)

Tésztahíd!!! A magyar mérnöki precizitás netovábbja.... 1 kg tésztából készült híd közel 310 kg-ot bír el... nem semmi!
További infókTavasszal lesz kárpát-medencei tésztahíd építő verseny, minden indulót és érdeklődőt szerettetek várunk!Békatallér | 2009.03.13. 08:11:22Köszi!









