
Kattints erre a szövegre (ne a fenti képre) és a felbukkanó háromszöggel lődd szét az Izét. :D
(mozgás: nyilakkal, lövés: space)
35 Kit Kat változat a világ minden tájáról (bár főleg Japánból).
Purple | 2010.09.30. 06:51:19az jóóóó :)

Úton a világ legnagyobb napelemes hajója - a PlanetSolar a tervek szerint 140 nap alatt nyolc csomós - 15 kilométer per órás - sebességgel kerüli meg a Földet.
cici | 2010.09.29. 08:09:02Ahhoz, hogy a napelemes cuccosok elterjedjenek a jelenleg istenített és egyeduralkodónak számító belsőégésű motorok világában, először meg kell győzni a népet, hogy ez menő.
A nagy, hangos ropogó motorok hosszú ideje dobogtatják meg emberek millióinak szivét. Annnnya milyen hangjaa vaaaaaan.
Most rá kell nevelni az embereket, hogy tessék az napenergia milyen király dolog.
A baj az, hogy még mindig többet költenek a kőolajszármazékok pótlására szánt anyagok kutatására, mint a hatásosabb napcellák fejlesztésére. Jó lenne már félig áttetszőben, öntapadós fóliaként kapni, hogy bármilyen sima felületre fel lehessen passzítani. Az autó menniyt áll a tűző napon nyáron? Ha azt az energiát a jármű hajtására használhatnánk, és addig a kis ideig nem a méregdrága benzint füstölnénk el. Mindenkinek jobb lenne.
Nem? De.

Kiscsaj ritmusra eszik. :)
Jut eszembe, pár napja van dubstep kategória Zene Izén, lehet küldeni azt is, hajrá! :)Maccoyi | 2011.01.09. 22:32:02tucsok küldte:
fred the raver (Ez volt a címke, szöveg nem volt.)
URL: http://youtube.com/watch?v=7ObPC7SCQwM

Robot - zenés, táncos, verekedős, tudományos-fantasztikus remekmű (persze hogy Indiából).

Kattintás előtt tippelj, mi van a képen?
RT/TURBO | 2010.09.24. 20:33:52Yeahhhhh...igen!Elpárologtatja a nedvesség tartalmat a kenyérből.:)

Sieger
CatchO | 2010.10.09. 20:49:46jó volt :)
Újabb lehetőségek a búcsúzásra. Lehetsz hanglemez (lásd a képen kattolva, róla szóló cikk itt) vagy házi humusz. Korábbi koporsós megoldások.lb7 | 2010.09.10. 14:24:25Kíváncsi lennék hányan fognak élni a lehetőséggel... a koporsók visszataszítóak szerintem

A boszniai Rambo akcióban. :)
És a vicc valósággá válik:
- Mama, engem mindenki Rambonak csúfol az osztályban.
- Jaj szegény kisfiam, szeretnéd, hogy bemenjek az iskoládba?
- Nem mama, ezt a háborút egyedül kell megvívnom.n!ne | 2010.09.05. 20:54:58ez meg mi a joisten?:)

Mi kell a nőnek ? Férfi lehet még nem juttatta ilyen magaslatokba a lányt... ;)
Laretta | 2010.09.30. 19:01:00Mintha elélvezne de komolyan XD Mehetett volna artistának is, ott pörgés közben akár kedvére nyögdöshetne :D










valaki megmondaná hogy kell ilyet írni?