
Szóval így készülnek azok a tökéletes gömb sövények
A harmadik perc után indítják be.
Ha a kocsi már nem indul a hidegben, jöhetnek a kutyák
A Bikejoring az, mikor a kutyákat egy bringa elé fogják be.
Németországban hódít a paintback
Azaz a horogkeresztből vicces kép rajzolása.
Meglepően jól illeszkednek a klasszicista festményalakok a modern környezetbe
Alexey Kondakov munkái.
Akciófilmbe illő ahogy ez a srác megmenekül, az egyébként saját maga indította, lavina elől

FIDESZ induló az áprilisi választásokra!
"A Grabovoj számot felírtam, a Habony tisztára mosta agyam."Tóth József | 2018.01.08. 14:25:20És hova a f@szba indul? A diliházba? Mert e kép alapján nem máshová...
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem szerint ilyen egy hacker élete
(Inkább néznének Mr. Robotot. Erunder)VanZant | 2018.01.05. 19:30:30*legtöbbjükön

Üdv Mordorban!
Ja nem, bocs, ez csak Magyarország.VanZant | 2017.12.29. 16:52:44Kb két kilométeres körzetben nincs település:
https://www.google.hu/maps/@47.2537781,16.4710894,2105m/data=!3m1!1e3
Sokszor jártam itt át Ausztriába. Óvatosan kell közlekedni, nem véletlenül van ott a harmincas tábla.

Íme a Harry Potter regény, amit egy AI írt

Ezt már inkább fekvőTEK-esnke kéne hívni, és nem fekvőrendőrnek
Traveller_x | 2017.12.22. 11:22:55És miből gondolod, hogy sosem visznek semmi? Mert láttál már üres pickupot a városban? Nekem is az van és a páromnak is, és az ilyen egybites agyúak miatt nem fogok külön kocsit venni, ha véletlen be kell mennem "A" városba. Az nem jutott eszedbe, hogy azért nincs semmi a platón, mert ha ott le kell parkolni, pofánverik a rakományt? A suzukiddal, nem lehet ám pl vizet vinni a méheknek, vagy elmenni a földutakon. Mellesleg, vegyes fogyasztásban még egy 15 éves pickup sem eszik többet 9 liternél. Az új isuzu d-max, nálam, 7,9 literes átlagot mutat, ez eddig megtett 4000 km alatt, úgy hogy egyszer sem mentem vele csak a környéken. Úgyhogy még kész szerencse, hogy mindenki leszarja, hogy te kit akarsz megbüntetni. Mellesleg elég drága kocsi ahhoz, hogy passzióból vegyen bárki is. Akinek van, annak általában kell is.









