
Bizarr fotómanipulációk
Purple | 2011.11.05. 17:48:10http://farm3.static.flickr.com/2677/4486417485_8079403192.jpg báááázzz :DD
Nem csak mi, de a kannibálok is imádják a japcsikat. :D
|-=O=-| | 2008.12.31. 12:23:45Ő elég sótlan? :D (azt írják, a fehérek túl sósak, az a gond velük...)

Az igazi X-men...
gvereb1 | 2008.12.03. 18:09:54na megvan a hétvégi olvasnivaló.
http://thehumanmarvels.com/?p=148
http://ize.hu/click.php?id=820&url=http://www.funpic.hu/babelog/tattoo/tattoo.html
Tony Melendez karok nélkül született. 16 éves korában gitározni kezdett, bár az emberek azt mondták neki, nem fog sikerülni. A videón a Let It Be-t játssza és énekli.Xavo | 2008.12.03. 13:22:33majd nightmare-nek a gitárszólók xD
EMBEREK!!! Megtaláltam a világ kulturális tetőpontját!! (egyébként kíváncsi lennék mi vesz rá erre egy embert, hogy ilyesmit rakjon fel az internetre)kotta | 2008.10.31. 11:38:46Egyik kedvenc tanmesém (hátha vki még nem ismeri):
A Test szervei elhatározták, h elég már a rendezetlenségből, ideje vezetőt választani.
Elsőként az Agy szólalt fel: -Teljesen egyértelmű, h mivel mindent én irányítok, én legyek a vezér.
Közbeszólt a Szív: - Ez szép, de mire mennél az általam pumpált vér nélkül? Én vagyok a legnélkülözhetetlenebb, én leszek a vezér!
Mire a Karok: - Haha. És mit tennétek a sok-sok tápláló nyersanyag nélkül amikhez én juttatom hozzá az egész testet? A Tüdő szerint persze az ő munkája volt a legfontosabb, a Gyomor és a Lábak is magukat dicsérték, ahogy szép sorban mindenki más is. A Segg viszont hallgatott. Csak annyit tett, hogy jól összehúzta magát, és nem nyílt ki többé. Lassan mindenki tapasztalta a következményeket: az Agy belázasodott, a Tüdő zihált, a Szív zakatolni kezdett, a Karok erőtlenül lógtak, a Lábak remegtek. A helyzet addig fokozódott, míg végül a Segg lett a Test vezére, és minden rendesen működött tovább.
Tanulság: Ahhoz hogy valaki Főnök legyen, tulajdonképpen nem is kell csinálni semmit.Elég ha az illető egy jókora nagy Segg, aki sok szart csinál.
:DDDDDDD

Kipróbálnád? :)
bungle | 2008.10.01. 11:06:49Akkor gondolom nem te szerepelsz ebben a videóban: http://www.liveleak.com/view?i=011_1222772397 ;)

A nap bulvárhíre. ;)
A világ legkisebb embere, a mongol Ping Ping kikezdett a világ leghosszabb lábú nőjével, az orosz Svetlana Pankratovával.Szép pár lenne. :)nehgs | 2009.09.19. 14:03:00KÍNAI nem MONGOl

Lego hírességek
bungle | 2009.11.04. 09:35:28cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2009/11/worlds-largest-lego-super-mario.html

Nézd meg, hogy néztél volna ki a, ha a szüleiddel jártál volna iskolába.
Készíts magadnak iskolai évkönyvet, esetleg híres embereket választhatsz osztálytársul.Drawen | 2008.09.16. 18:04:02explorelem nem szerette. mozzillával megy..

A Napos képek után egy kis játék a Holddal :)
Lui-G | 2008.08.28. 18:02:25Nem akarok kötözködni, de ezek közül néhány nem a Hold, hanem a Nap.
Bocsi.









