
Vedd meg! Most! Kell neked!
Egy őszinte világban így néznének ki a videójáték reklámok.
Így legóznak a biomérnökök
Nyugi, nem jött el a horror jövő. Oscar, a moduláris test igazából egy sci-fi websorozathoz készült.
Érdemes megnézni a sorozat hivatalos oldalát is.norbertvincze | 2016.04.21. 10:32:32minden esetre jó kis growth hack a seriusfilm.nl-től
Elváltak, így valamit kezdeni kellett a magára tetováltatott volt felesége képével...
Nusihusi | 2016.04.15. 10:31:07Azt hittem, valami hegtetkó lesz:)

Ahha, szóval így jönnek világra a babák... :)
Nusihusi | 2016.04.14. 01:11:42Nagyon kreatív:)

Így csinálj hülyét hiszékeny járókelőkből! :D
Strogg | 2016.04.08. 12:47:28Szerintem ennyire senki sem lehet hülye, hogy bevegye :)

Így nézd meg a telefonoddal, hogy szökik-e a sugárzás a mikródból!
Gábor-79 | 2016.04.06. 18:31:42Miért is nem?
"magnetron rezgőkörét fizikailag kialakított üregek képezik"
Így igaz. Azonban ez a "masszív fémdarab" többnyire rézből és alumíniumból van. Ennek a formálása nem túl nagy kihívás egy olyan trafónak ami ezt az eszközt ellátja a működéséhez szükséges 5kV-al!
(Ugyanebből a trafóból lehet házilag hegesztőtrafót csinálni: https://www.youtube.com/watch?v=AQnx5YwNhss)
Ezért nem is olyan ritka a magnetron antennájának elolvadása:
http://www.hobbielektronika.hu/forum/getfile.php?id=115413
http://www.hobbielektronika.hu/forum/getfile.php?id=164148
Frekvenciaváltáshoz kicsit többet kell olvadnia, de ez egy 10-15 kilós trafónak nem igazán okoz gondot.
Elég hozzá egy zárlat, egy pici hiba, és egy olyan fasza elektromos hálózat mint a miénk.

Így dúsítsd a vizet, hogy át tudja venni a biorezgéseidet!
A víznek ugyanolyan kettős spirál szerkezete van, mint a DNS-nek, ami nem lehet véletlen, hiszen mindkét természetes molekula nagyon fontos szerepet játszik az életfolyamatokban. Ezt igen szépen be lehet bizonyítani azzal, ha a saját biorezgéseinkre hangoljuk a vizet.
Végre igazi tudomány!csusza | 2016.04.04. 10:59:16Biztos nem annyi nehézfém és rozsda mint itt, nálunk a panelban :D

Így kosarazik egy mérnök ;)
Szancso | 2016.03.29. 18:00:38Minek az a sok szaladgálás, lecsöpög a sok izzadság, és lehet megint felmosni a padlót. :)

Összeházasodott két roma férfi a Deák téren
Nem volt elég bajuk így is? ;) Steiner Kristóf is most válik a férjétől.
Így csak a profik tudnak sávot váltani!
Ejtoernyo | 2016.03.25. 17:58:06Ilyenkor értem meg, hogy miért jobb a manuális váltó az automatánál. Mondjuk jelen esetben nem biztos, hogy automata váltós kocsiban ült a csaj, mert egy tanuló vezetőnek nem biztos hogy megvan az a reflexe. De, például az USA-ban ahol szinte minden autó autómata váltós ott az emberekbe nem annyira vésődik bele a pedálok ösztönös használata, mert ott a két pedál az egyik gáz a másik a fék, de nem kell azt a finom lábmunkát végezni mint egy autómata váltós kocsinál, legalábbis én a lassan 5 éves vezetői tapasztalattommal úgy érzem, hogy ágyamból felkelve a helyes gázpedálokat nyomnám pánik helyzetbe, és voltam már olyan helyzetbe, hogy nagyon le kellett fékezni vagy valami hirtelen jött, de (lekopogom) eddig még nem vétettem olyan szarvas hibát hogy például rossz pedált nyomtam volna meg.









