
Az élet apró örömei :)
Szancso | 2015.08.11. 18:19:40Cuki. :)
250 Ft-os órabérért dolgoztatnak a balatoni éttermek!!!
15 éve vagyok a vendéglátásban és 4 nyarat dolgoztam Balatonon. Bemutatom a valós béreket, átveréseket, tudnivalókat, mielőtt a Balatonra mennél dolgozni. Aki nem ismerné a honlapomat, igen, én dolgoztam Orbán Viktor lányának esküvőjén is pincérként az ominózus DNS-botrány alkalmával.I. C. Wiener | 2015.07.09. 22:51:19Nem tudom, hogy egyetértünk-e, szerintem kicsit elbeszélünk egymás mellett. Talán nem fogalmaztam világosan. Hozzáteszem, hogy jelen pillanatban sok szempontból magammal is tudnék vitatkozni. :)
Szóval azt mondom, hogy az ilyen jellegű problémáknak legtöbbször nincs igazán jól körülhatárolható oka. (Ill. okai.) Ha netán valamilyen csoda folytán sikerülne is valamennyit azonosítani, akkor sem tudod legtöbbször "megoldani" a helyzetet anélkül, hogy egy halom másikat ne generálnál. Ez összhangban van mindenféle elemi közgázos megfontolásokkal is. Igaz, részemről ezt a fajta referenciát nem szeretem.
Szóval az említett "valódi betegség" szerintem gyakran nem is diagnosztizálható, csak tapogatózni lehet.
Azt sem tudom továbbá, hogy mi az optimálandó függvény, illetve ennek mik az eszközei, stb. Pl. össztársadalmi haszonról egy ideje (pl. Downs óta) elméleti szinten is nehézkes beszélni. Döntéselméletileg adódhat a Pareto-javítás, ám ilyen logika mentén könnyen nagyon is rendben lehet, ha (a példádnál maradva) sok fiatal drogozik... Ha nincs, akkor az pedig már etika...

@unspirational - az Oravecz Nóra rajongók esküdt ellensége :D
bungle | 2015.08.17. 10:26:41Huhh, ezek az Oravecz idézetek! :D
http://kepek.444.hu/2015/08/15/sziget-x-oravecz-amikor-olelsz-serthetetlen-vagy/

Gratulálunk a férjedhez! ;)
izé012 | 2015.06.18. 09:58:11Mifelénk /városban/ akinek templomi esküvője van az szinte kivétel nélkül vőfély közreműködésével házasodik. Ráadásul sem jellemző rájuk h a részegségig leisszák magukat. A dolguk meg nem csak az ökörködés hanem sok esetben rendezvényszervezők is. Voltaképpen az egész esküvőt és lakodalmat ők vezénylik le ők terelik a vendégeket irányítják a szállítást a kajálást meg hasonlók.
Akárhogy nézzük egy nagyobb összejövetel esetén egyébként is szükség lehet olyanra aki átlátja az egészet és tudja irányítani a rendezvényt. Az h most ezt a hagyományos keretek között teszi avagy nem az már részletkérdés.

Ilyen egy remek, drónnal felvett esküvői videó: csak 15 másodperces! :D

17 gyerek, akinek már baromira elege van ebből az esküvő nevű dologból...
Szancso | 2015.05.08. 18:01:48- Anyu, miért vagy fehér ruhában az esküvőn?
- Azért, mert a fehér az öröm és a boldogság színe.
- Akkor már értem, hogy az apu miért van feketében! :D

A legújabb esküvői balesetek, kínos pillanatok
hawkeye | 2015.01.26. 16:32:25
Rémlékek.... :)

Esküvő egy messzi-messzi galaxisban...
lilaflexninja | 2014.09.15. 09:16:17Győzikének elég rendesen elrontották a plasztikai műtétjét!

Minket boldogító igen ;)
bungle | 2014.08.21. 21:18:42Kivéve ha meghalt. ;)
http://velvet.hu/blogok/randi/2014/08/21/kamuhalallal_uszta_meg_sajat_eskuvojet/

Hát... nem egy fotogén alkat. ;)
vadonka | 2014.08.06. 12:07:26Mert a harcsabajszos csávó strandpapucsban rövidnaciban jobb mint a kutya? :)









