
We like the moon! - avagy miért is szeretjük a Holdat.
Gyenge idegzetűeknek nem ajánlott! :DYvette | 2007.11.12. 19:24:02LooL:DDD Meik pihent talál ki ilyeneket? XDDDDDD
Julia már kis korában szerette összefirkálgatni a köveket. ;)
bandee1219 | 2007.10.18. 23:20:18Hááát! Elég csekély a motívum bázisa az emberünknek. rp linkje legalább változatos.
85 éves bácsika mit kért szülinapjára? Bungee jumping ugrást. És még van egy listája, miket szeretne 90. születésnapja előtt csinálni... :)wtf | 2007.11.01. 17:20:42100 éves nagyi ejtőernyőzik:
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=490904" target="_blank">http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=490904
Alan Jenkins 15 év boldog házasság után a hátára tetoválja szeretett felesége (na meg 2 lánya) életnagyságú portréját. A procedúra 20 órába és 870 fontba (~315e Ft) kerül. Aztán kiderül a feleség hűtlensége... upsz! ;)Ficánka | 2007.10.23. 10:34:15Huhúú!!Erre ráb...ott!!

Open Stage - Aranka
Tessék végighalgatni! Érdemes!!! Remélem a klip már készül hozzá...(Mai büntetés No. 2. :) - bungle)
Frissítés: elkészült a klip! :)
bungle | 2010.11.05. 10:45:27pateszmk küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=YQ-nqPIkr2k
Szöveg: "Az Open Stage visszatért egy székely szöveg értési gyakorlattal a Pettyes Kakas FM jóvoltából"
Mcdonald's - Big Mac, sültkrumpli? Egy kis érdekesség... Gondoljátok végig, hogy mennyi idő kell a lebomlásához. Én szeretem, de ez elrémiszt! Sültkrumplit többet nem eszek!!!norbertvincze | 2014.01.06. 09:23:39tökéletes zárómonológot mondott az illető, Ön dönt!

Jean Carlos Chera / Brazil
Még pár év és neki(k) szurkol majd aki szereti a focit! Itthon is jól jönne egy ilyen tehetség!!!eNMi | 2007.08.03. 12:00:40még 1 kis infó Rhian Davis-ról
http://www.sg.hu/cikkek/54080/videofelvetel_utan_kapott_szerzodest_a_kilenc_eves_fiu

A kis potyautas. :) Szereti a száguldást (vagy csak lusta?) :D
Ravennë | 2013.08.07. 13:31:43Eleresztett egy galambot.

Tower Defence
Azoknak, akik szerették a Flash Element TD-t...kiki097 | 2007.10.22. 09:13:37Ez k***a jóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD

A cicus szereti a banánt! :)
Maccoyi | 2009.11.15. 22:09:38A cicus szereti a halkaját. :)
http://www.youtube.com/watch?v=ljMODw-fXaI









