
Tüzelt a cicus. ;)

„Kérek egy puszikát! Na told ide a pofikád!” ;)
RT/TURBO | 2013.08.31. 16:14:59Jajj.....

Mosakodás - rosszul csinálod! :D
Szancso | 2013.08.28. 17:52:26Légnyalás. Hiánypótló ha nincs főnök a közelben.
Több ilyen emberrel találkoztam már. ;)

Mai cukizé: Filmezésről nem volt szó! :)
Nusihusi | 2013.08.26. 00:54:03Most lebukott :D

Ez a „belehugyoztam a papucsodba” nézés :D
Nusihusi | 2013.08.25. 01:21:48Inkább: "most ettem meg a papagájt" Egyébként ez 1 gonosz macska :D

Házőrző cicácok :)
Szancso | 2013.08.22. 15:39:02Pláne nem egy körforgalomból. Mintha ezt a macskát már simiztem volna az előbb. :)

Száraz sampon teszt, avagy „ómájgád” már megint bepiszkított a macska... ;)
Élien | 2013.08.26. 19:52:58Évekig dolgoztam Bobcat-en. Remek gépezet!
Szinte az ember és a gép összeforr az idő folyamán, minden apró rezdülésre reagál.
Ha tisztelettel bánsz vele, baj nem lehet...

Garfield - a korai évek
+ bonus kép: Garfield és Odie - a kései évekNusihusi | 2013.08.21. 16:29:52Biztos nem az egerészéstől hízott el:)

Idegenláb-szindróma? ;)

Mai tippelős: szerintetek mi jön be a macskaajtón? :)
Nusihusi | 2013.08.16. 02:28:261 óriási, emberevő pók:)










Amúgy értem én, hogy "felelős vagy azért, akit megszelídítettél...." de bakker egy macska miatt kivonul a tűzoltóság. Én ezt túlzásnak tartom, főleg, ha még járulékos károk is vannak. persze jobb ez, mint egy lakástűzhöz menni.