
Támadnak a jégcsapok! Mint valami zs-kategóriás film... ;)
Nusihusi | 2011.01.14. 20:33:01Előbb a döglött madarak, most meg ez. Mi jöhet még:P
Vajon mi lesz ebből? ;)
(Kattintás előtt lehet tippelni.)bungle | 2011.02.17. 19:33:41Óra lesz.

Futurisztikus bárka szálloda koncepció, egy esetleges árvízi katasztrófa esetére.
A tervező cég hivatalos honlapja.lb7 | 2011.01.12. 14:22:32Wááóóó!

Szerintetek mi lehet az autó előtt (felett)? ;)
(Kattintás előtt jöhetnek a tippek a kommenetkhez.)Vigyori | 2011.01.10. 20:49:31LONGCAT!!! :D

Pár lelkes ex-katona megirigyelte Batmant és társait, ezért maszkot húztak, hogy szuperhősként "üldözzék a bűnt" az utcákon.
Rengeteg filmnek készült már folytatása. Sok jobban sikerült, mint az eredeti, de a legtöbb sajnos rosszabb lett. Tovább kattintva nagyobb felbontásban is megnézhetitek a grafikont.GerzSonka | 2011.01.11. 18:01:16Mert te megelégedtél egy agyatlan akciófilmmel, és fogadok, hogy nem láttad a Faun labirintusát. Del Toro engem eddig mindig megvett kilóra, de a Hellboy 2 botrányosan szar volt. Klisés akciómozi, aminek köze nincs az első misztikus, érdekes világához. ZS-kategóriás fos, annak minden egyes százszor elsütött poénjával, egy polcon van a helye Dolph Lundgren, és Lorenzo Lamas filmjeivel. Komolyan: Uwe Boll művei több fantáziát tükröznek, és az öreg legalább nem árul zsákbamacskát! A Hellboy 1 része nagyon állat volt, és ritkán nyomok ki filmet, de a második a felénél már annyira kínzott, hogy muszáj volt.

A katicák is szeretnek labdázni. ;)
BusKeyCome | 2010.12.23. 10:41:40Hehe, ez begolyózott. :D

Source Code
Ahogy néztem az előzetest hirtelen Déja Vu-m támadt. :)
A titkos Source Code nevű kormányprogramban kifejlesztettek egy technikát, mellyel egy kijelölt katona átveheti az uralmat valaki teste felett utolsó 8 percében. Főhősünk dolga, hogy megtalálja a merénylőt, aki felrobbant 8 perc múlva egy vonatot, és persze mellé még meg kell mentenie szíve szerelmét, ha még az igazából másé is.
A Moon (Hold) c. film rendezőjének új filmje.csuf | 2010.12.01. 13:01:04a téma jó. biztos jó film lesz. de a vonatfelrobbanós jelenet elég gagyi.
A képen Rio de Janeiro Complexo do Alemão nevű városrésze látható, ahol a múlt hétvégén hatalmas razzia volt. Kattintás után további 39 kép a razziáról.GerzSonka | 2010.12.24. 19:06:00Istenem... Füvezés statisztikai adatain összeveszni...
Nézz fel szeptember végén, vagy április elején Normafára az Open Air bulira. Meg fogsz lepődni. Fiatalok, idősebbek, egyedülállók, és családapák. Csak ugye mivel nem legális, nincs _hivatalos_ tanulmány a valós penetrációról. De hidd el, nagyobb az arány, mint gondolnád.

Kattintás előtt tippeljétek meg, hogy vajon mi lehet ez?
eol | 2010.11.30. 09:36:59Mivel a múltkori csokinak nézett ki és domborzat volt, ez a havas hegyetőnek kinéző cucc biztosan csoki :)









