
Így készült a halálcsillag... házilag :)

„Mindig így kezdődik. Aztán jön a futás, meg a sikítás...” :)
.::JunKieEQ::. | 2016.05.04. 20:27:27Post szöveg 10 pontos :D

Én is így szoktam hajnali tízkor kifolyni az ágyból...
Nusihusi | 2016.05.04. 02:37:34De nehéz a reggel:D

Így bénáznak harc közben az Iszlám Állam katonái
Van itt majdnem öngyilkosság egy rakétával, rakétavetővel szerencsétlenkedés, egymással üvöltözés... A játék akkor ér véget, miután a katonák járművét kilövik, majd a kamerás férfit is leterítik egy jól célzott lövéssel.Szancso | 2016.05.02. 17:53:33Páncélökör...

Hús kell, meg paleocsinta: így ártanak a kamudiéták
Csokoládé- vagy káposztaleves-diéta? Vega legyek vagy inkább paleózzak? Zsír vagy olivaolaj? Glutén- vagy a laktózmentes? Megannyi csodát ígérő módszer és forradalmi újítás cirkulál a fogyókúra- és az étrendpiacon: szinte minden napra jut valami, ami azt ígéri, hogy megváltoztatja az életünket, meggyógyít, és jobb emberré tesz. Szakemberek segítségével jártunk utána, hogyan különböztessük meg egymástól az átverést és a valóban bevált, egészséges módszereket.közlegény | 2016.05.01. 11:03:28macskatápot, nézd meg milyen szép fényes tőle a szőrük és milyen magasra ugranak :)

Így készül a szivárvány latte
hawkeye | 2016.04.30. 09:34:06Szép. Vétek meginni...

Tommy Lee, a Mötley Crüe rockegyüttes alapítója és dobosa -és nem utolsó sorban a fószer aki Pamela Andersont húzogatta - árulja a kecóját, így most bárki megnézheti, hogy él egy 54 éves rocker.
Egyébként ezt írta az otthona eladásáról a Twitteren: Selling your home may be the most stressful shit EVER! Who wants it?hawkeye | 2016.04.30. 09:35:20Som Lajosé is ilyen?

Na így kell ezt csinálni! Mondjuk nem értettem, minek az ejtőernyő. ;)

Egy újabb helimoci
Erunder | 2016.06.10. 09:20:22Colin Furze ezzel a tűzijáték Halálcsillaggal ünnepelte meg, hogy már több mint 3 millió feliratkozója van.
https://www.youtube.com/watch?v=gEUBLIFMgnY

Mell önvizsgálat, az-az így kell daganatot keresve markolászni ;D
hawkeye | 2016.04.28. 12:47:19
Perverz allatok - monda Kalanyos Wolfram TASZ aktivista...










Amúgy tényleg jól néz ki, bár nekem nem kéne, mert nem vagyok rajongó. De attól még jó.