
Éva miután elszívta a cigit, megölte az ördögöt... még szerencse, hogy nem babonás!
frissítés: a 2. részben Évike fia, José Armando (!!!), aki nem szereti, ha csúfolkodnak velük.CRaPtRaSH | 2008.03.04. 17:47:49én ezt kb 50×megnéztem de még mindig röhögök rajta:D
Hosszú, de mindenképpen érdemes végignézni... Van mit tanulnunk kitartás ügyben! Szeretném, ha a keresztényekről nem egy Németh Sándor féle ember jutna eszetekbe, hanem ehhez a sráchoz (Nick Vujicic) hasonló.NoNo007 | 2008.05.07. 08:08:05Szeretem Jézust mint megváltómat és szabadítómat. de benne van a Bibliában hogy szoljatok a nemzeteknek egyszer vagykétszer és ha akkor sem hallják az igazságot akkor hagyjátok mert nem a Ti dolgotok az!!! Az is benne van a Bibliában hogy hírdesd az Úrnak igéjét!!! De mint mind a ketten tudjuk az Isten által felkinált lehetőség első sorban a SZABAD AKARAT!!! Amit nem tudsz erőszakkal kikényszeríteni!!! Kettő Isten nem az erőszakról híresült el hanem a szeretetről!!! Úgyhogy nem fogok erőszakoskodni de az eszmecserét szívesen vállalom mert " ki megvallja a hitét az emberek elött azt Én is megvallom az én Mennyei Atyám elött"
Harag meg nincs és nem is volt! :) Shalom!!
Ha valakinek nagyobb méretű fájlt szeretnél küldeni, de e-mailben már nem megy el...
(Egy hete volt hasonló, de akinek az tetszett, ez is tetszeni fog).bandee1219 | 2008.01.24. 07:42:58én ezek között nem látok különbséget, csak elrendezésben és színben (no meg a méretkorlátban), az semmivel nem bonyolultabb. Szerintem. De van még sok, mindenki talál kedvérevalót.

Háttértörténet: bement egy csávó az ózdi Tescoba, hogy ő egy amerikai marshall, szeretne pár cuccot vásárolni, és a Fehér Ház majd utalással fog fizetni.
Ezért összeállított egy listát... :DDDLaci | 2008.08.25. 20:50:19LOL. Hol marshal, hol marschal, de véletlenül se marshall. Ez még elmegy, de ami kiveri a biztosítékomat az az, hogy mindenhez oda írja: "DRÁGA".

Hancock - nem szeretem a szuperhős filmeket, de ez jónak ígérkezik. :)

Azoknak, akik a telefonnal telefonálni szeretnének.
Purple | 2008.01.09. 19:01:31ezt sem kellett volna megnéznem :DDDD a csicccska.. na mindegy nem mondok semmit :D

Újabb oldallal bővült az Izé család: a Game Izé a klikkelők klikkjének készült. :)
Klikkoljatok jól az unalmas téli estéken vagy a munkaidőt elütve, de küldhettek is játékokat, ott biztos több fog megjelenni, mint itt az Izén (ahova azért a legjobbak, legérdekesebbek természetesen bekerülnek)!Továbbra is várjuk az ötleteket, milyen aloldalakat szeretnétek még...Lilu__cica | 2008.01.15. 13:27:56Ezt én akartam mondani!

''Tom és Jerry: A Szombat esti cica'' élő zenei aláfestéssel
(Szeretem a European Mantra-t, de szerintem nem sokan fogják érteni a videót... egy kis magyarázat nekik. - bungle)bungle | 2008.06.18. 12:32:40malex123 küldte:
Tom and Jerry - Szombat esti házibuli
http://www.youtube.com/watch?v=eTHy1NjyEVs

Tudom volt már pelikános post, de ez a pelikán speciel a kacsát szereti... megenni.
Purple | 2010.07.30. 13:06:48hogy besunyul a sarokból :DD
Kíváncsi vagy a legújabb légkondis egérre? Szeretnél UFO-lámpát? Láttál már bass-konténert?
Minden ami technika és tudomány - de őrült, de érdekes, de még nem láttál ilyet!
tech.ize néven elindult legújabb oldalunk, ahol naponta friss híreket találsz egy olyan világról, ahol már meg is történt az, amit eddig elképzelni se tudtál!
Nálunk megismerheted a sebességi gokartot, a legújabb olasz koncepcióházakat, a drót nélküli tölthető lámpákat, de olyan komplett dobfelszerelést is bemutatunk, amely garantáltan földbe döngöli a hangszerek szerelmeseit.
Klikkelj, olvass, tájékozódj - és figyelj, mert jönnek még új oldalak!bandee1219 | 2007.12.03. 12:13:14Te aztán jó markatinges vagy! :D









