
A bagoly, aki szeret bicajozni. :)
közlegény | 2008.03.09. 22:57:30Azt hittem a postkép alatti szöveg a csajra vonatkozik, de azért hasonlít nem? :)))
Szeretem a jó rock zenét, de nem tudok mit hozzáfűzni ehhez...
Disztraktor - BetonszarBaal | 2008.03.08. 11:03:52Én nagy Fanjuk voltam. Csak voltam, mert sajna úgy hírlik feloszlottak...:((((

Nem szeretem annyira a cicákat, de ez olyan édi, még dorombol is alvás közben. :)
NuttySomeone | 2008.03.05. 22:50:13hat igen midnenki a sajat felelossegere jojjon scak erre az oldalra:)) ki mit var..:P en k****ra nem ezt vartam h jolbeijedjek de nah:P kell turni:)) leestem a szekro..non durva volt:))szerencse nem egeydul voltam es meg volt valaki aki ugyanigy jart el:))
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.süti | 2010.03.29. 21:28:47egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D

Nagyon jó tetkók, amiket senki nem szeretne magán látni! :)
bungle | 2013.01.04. 12:54:44www.dailymail.co.uk/news/article-2256641/Teenager-left-Marilyn-Monroe-design-like-blow-sex-doll-50-session.html

Aki szereti a stand-up-comedy műfaját, az itt aranybányára lel...
bungle | 2009.11.19. 22:34:16kovacslacka küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=O3x84YYHbks
Szöveg: Informatikusok szexuális élete Tóth Szabolcs előadásában

Szeretnél tökös legény lenni? Íme, itt a pöcsbetét - férfiasságlátványnagyobbító! :)
közlegény | 2008.02.06. 01:39:21Tompítja a tökönrúgást:)

Közös építkezésre hívunk minden kedves Izé felhasználót, aki úgy gondolja, hogy van ereje, ideje és pár jó ötlete. Meg talicskája.
A feladat igen egyszerű (nem, nem az új irodaházunk felhúzása): írd le, mi az, amit szeretsz az ize.hu weboldalon, mi az, amit nem, mi az, amit másképpen csinálnál és mi az, amit nem. Mi az, amit megszüntetnél és mi az, amit beletennél?
A "helyes" megoldást beküldők között szubjektív és demagóg döntés alapján bögrét, pólót, egyéb meglepit osztunk szét, mert az jó!Éjfélilány | 2008.04.04. 19:42:00Legyen több macskás post. Kérem a bögrét. :)

Salad Fingers - saláta ujjú izé, aki szereti a rozsdás kanalakat, a csalánt, a csapokat, és az idegen kisfiút. Nagyon beteg! :)
bandee1219 | 2008.02.16. 07:55:59Az. :) De ez legeláb viccnek van szánva, viszont manapság a gyerekeknek készült rajszfilmek komolyban ilyenek. Az a gáz! OO

Szeret szörfözni, na, és akkor mi van?
bandee1219 | 2008.02.10. 10:38:21Ja, én aszt hittem állandó társa, de miután megnéztem, láttam, hogy csak "akkut". Jó fej. :)









