
Ha a benzinkút nem megy az autóhoz, akkor az autó megy a benzinkúthoz... ;)
cila | 2014.01.28. 14:36:07Nincs új a nap alatt. Ha rövid a kardod, toldd meg egy lépéssel. idézetek bezárva
A meditáció befolyásolja a génkifejeződést
Már régóta ismert, hogy az összpontosítást igénylő meditáció - amelynél a figyelem az 'Itt és Most'-ra irányul - jó az érzelmi stressz ellen. Ezen felül kezd bizonyosságot nyerni, hogy e meditációs technikának jelentős lehet a szervezetre gyakorolt jótékony hatása is - a vérnyomáscsökkentéstől egészen a függőségek leküzdéséig.
Kapcsolódó tanulmányPurple | 2014.01.23. 16:55:35Mutasd a postod, megmondom ki vagy.

Ne gúnyolódj az Anyatermészettel, mert jól képen mos! ;)
dari3167 | 2014.02.08. 15:32:52Idióta,legközelebb vizet lát tele lesz a gatyája!

És lássátok feleim szümtükkel, innen ered a Szentháromság gondolata...
palinkaman | 2014.01.23. 14:30:35Van köztes állapot, ezért írtam, hogy a megértésnek is szintjei vannak...
Nem tudtam, hogy harcolunk, azt hittem csak eszmét cserélünk, és tudatjuk a másikkal a saját véleményünket, ami lehet eltérő is. Ha te úgy gondolod, hogy érted, akkor gondold úgy, a magam részéről én biztos, hogy csak ismerem, esetleg hallottam róla, és ismeretterjesztő szinten esetleg tudnék beszélni róla, de mélyebben nem, mert a fizika más része a szakterületem. Feladom...

Nem alszom veled, amíg ilyen piszkos vagy!
Nas | 2014.01.16. 21:48:22Ahá, ezt hívják lenyalt frizurának. :)

50 ezer forint, ami felforgatná Magyarországot
Újra mindenki a feltétel nélküli alapjövedelemről beszél, miután egy szociológusokból álló csoport kidolgozott tervet tett le az asztalra LÉT néven, a tanulmány bemutatóján pedig Surányi György bankelnök is a koncepciót éltette. Ez lenne a csodaszer a szegénység ellen, vagy valami újabb, valóságtól elrugaszkodott álom?
Pár napja: Adjon az állam! Szebb jövőt!
Tudom, volt már itt régebben is téma, de hátha sok embernek kimaradt, ill. változott a véleménye, vagy egyszerűen csak most szólna hozzá... Ti bevezetnétek a feltétel nélküli alapjövedelmet?bungle | 2016.08.26. 16:48:59Havi 170 ezer forint jár majd mindenkinek
Próbaképp bevezetik a feltétel nélküli alapjövedelmet a finnek.
http://faktor.hu/faktor-havi-170-ezer-forint-jar-majd-mindenkinek

Vasárnapi relax
(Belegondoltatok már abba, hogy holnap megint hétfő? Nem? Akkor most szólok! ;))Nusihusi | 2014.01.13. 23:54:39Másnaposok:)

A lányunk, éneklés közben félig elbóbiskolva. Nekem nagyon cuki, reméljük más is jót tud mosolyogni rajta. :)
cila | 2014.01.10. 22:49:07Örül a szívem, ha ilyen szép magyar gyereket látok. Isten éltesse sokáig!
Kár, hogy nem méltóbb művön volt/van/lesz(?) alkalma bóbiskolni.

Japcsi mosdó
Ravennë | 2014.01.06. 23:17:48Egy jó háziasszony, pont mint én is, általában a wc deszkán vágja a húst, de kizárólag műanyagon, ugyanis nem ajánlatos hagyni, hogy a farostok közé bejusson a nyers hús, mert akkor aztán ihaj. Régebben a mosogatást is ott végeztem, de leszoktam róla, kár lenne megfertőzni Dörzsikével a húsvágódeszkámat... :P :D

Így működnek a nemzeti spangliboltok
21 év fölött bárki termeszthet vadkendert vagy vehet füvet Coloradóban. Az állam a fűadóból iskolát épít és reméli, hogy egy rakás pénzt spórolhat azzal, hogy felhagy a fogyasztók vegzálásával. Most Coloradón az USA és a világ szeme: ha itt beválik a recept, később több más államban is elkezdődhet a liberalizációs folyamat.
Szerintetek itthon milyen előnye ill. hátránya lenne, ha legalizálnák a marihuánát?norbertvincze | 2014.06.12. 01:25:36jól megy a biznisz:
http://higherperspective.com/2014/06/colorado-sells-19-million-weed-march-1-9-million-goes-schools-crime-10.html?utm_source=HP









