
Míg a jackpot el nem választ (What Happens in Vegas)
Újabb Izés premier előtti vetítés. 40 db jegy 20 embernek. Írd a kommentekbe, ha szeretnél jegyet.
A vetítés a a Mammut II-ben lesz, május 6. (kedd), 20 órakor.
Köszönjük a jelentkezőknek, sajnos csak 20 pár jegy van, a nyertesek abc sorrendben: anon, balu23, buceee, Dr.V., kamubekLaca, ketch, Lisa, metaljesus, MikeSylver, Niklett, Powaflips, Re-Peet, sajtoscsiga, sensei, Sissi, szamar001, Végtelen akarat girl, Vin Dieselke, wowbagger, Zsolt86.
Küldöm minden szerencsésnek e-mailben a tudnivalókat, ha du. 4-ig nem kaptok levelet, írjatok itt.Máln@ | 2008.05.18. 20:49:32de gonosz vagy :P (legyen inkább 202 xD)
Szolgálati közlemény: meg kellett változtatnunk a NSFW (Not Safe For Work, akik még mindig nem tudják...) kapcsoló alapállapotát. Vagyis ha minden posztot szeretnél látni, akkor ki kell kapcsolnod (gy.k. üresen maradjon, ne legyen pipa mellette). A belépett felhasználókra ez nem vonatkozik, nekik változatlan maradt, ahogy hagyták.
Köszönjük a megértést. ;)Schabee | 2008.05.09. 16:12:40jah mivel én kicsi vagyok akkor bekapcsolom, árthat némelyik poszt a gyermeki lelkemnek XD

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a méhészborz (Mellivora capensis, Ratelus vagy Honey Badger) a vendég. Ez az izomállat - ahogy a kép is mutatja - napjait pózolással és befeszítéssel tölti, megtalálható rave partykon, szeret hátrafelé pattogni és szereti a kínait is, kedvence a kobra. Ebéd után temészetes a szieszta!
lorem_ipsum | 2012.12.02. 23:13:34Honey badger doesn't give a shit
http://www.youtube.com/watch?v=4r7wHMg5Yjg
tinik reakcioi: http://www.youtube.com/watch?v=JlYM2UfiR4k&feature=g-u

Mai ismeretterjesztő rovatunkban az aguti, a tengerimalac egyik rokona. Furcsa testtartása és járása miatt eléggé feltűnő jelenség, de aranyos és szeretnivaló. :)
Ásni próbál zavarában. :)
És a picik... :))Purple | 2011.09.28. 16:07:00kis tündérmanók
http://www.youtube.com/watch?v=oOz1jPf4Lyg&feature=related

Johan Lorbeer egy német "utcai mutatványos", szeret a falra támaszkodva "lebegni".
ZeroO. | 2008.04.30. 21:22:37képzelem milyen,ha vécéznie kell:D

Nekrofília + zoofília = aranyos cicás poszt? ;)
Maki | 2008.04.22. 06:39:42Miért nem értitek meg? Szegény, árva, társtalan cica. És miért csodálkoztok? Az emberek még guminővel is.

"Ha kimondod, jobban fogod érezni magad." ;)
mekszamnojz | 2008.08.07. 13:58:14De tudjuk :D

Akinek tetszett, vagy inkább mondjuk úgy túlélte Madam X-otic zenéjét, ajánlom szeretettel a művésznő másik együttesét, a Dolly Rambo-t, olyan észbontó slágerekkel, mint a Szekrény vagy a Porszívó.
Ez az igazi agymasszázs, nem a head spa!bungle | 2011.04.05. 20:22:06Dolly Rambo - Pisi-Kaka Woodoo-Baba
www.youtube.com/watch?v=W-TFRodqAMk

Vevő vagy a hírekre? Nemcsak olvasni, de küldeni is szeretnél érdekes és értékes infokat, hogy más is beszéljen róla(d)? Láttál valami megdöbbentőt, amit terjesztenél?
Akkor a hir.ize.hu a Te oldalad! Örömmel értesítünk minden hírekre vadászót és fogyasztót, hogy az ize.hu égisze alatt elindult új oldalunk, a hir.ize.hu, fókuszban napi aktualitásokkal, közérdekű, szórakoztató és színes hírekkel.
Itt megtalálsz mindent, ami számít: hírek a nagyvilágból és itthonról, auto-motor-sport, bulvár - és mindaz, amit Te érdekesnek tartasz!
Olvass, keress és küldj! Szerkeszd Te az oldalt!eNMi | 2008.04.10. 10:32:29:D hát igen, reggel van még! :)

Az Animusic egy újabb darabja - egy fogaskerékcsoda azoknak, akik szeretik a dobszólókat.
bandee1219 | 2008.04.08. 22:34:56Viszont a címével lehet kötöszködni. Oo









