
Így már nem annyira környezetkímélő a szélturbina
Traveller_x | 2018.01.09. 22:20:09Paks más süllyed szégyenében.
Ha pedig már benne vagytok a szavazósdiban, akkor a KSH novellapályázatának közönségszavazásán is voksolhattok
Cím alapján az én kedvencem a "Túl a hibahatáron". :)
A Kétfarkú Kutya Párt jelöltjeit már tanítják lopni
Ha nem megy nekik, nem folytathatják a politikai pályán. :)
Igazán hiánypótló egy térkép
Már ha arra vagy kíváncsi, hogy hol hogyan mondják azt, hogy "Boldog új évet!".vadonka | 2018.01.02. 13:17:58Itt is látszik, hogy a cseh és a szlovák nyelv ugyanaz. Az, hogy itt ott írásban eltér csak azért van mert kettévált az egykori Csehszlovákia.

Hallottál már a Pulfrich hatásról?
Vegyél elő egy napszemüveget, amivel letakarod a jobb szemed, és voilá! 3D lesz a 2D-s videóból.SEszter | 2018.01.05. 23:12:24Nekem is. Érdekelt volna a videó, de a felénél már annyira szédültem hogy szó szerint hányingerem lett! :/
Főleg hogy a kép is szétesik hátul a fáknál. Nagyon rossz. Még mindig rosszul vagyok tőle.

A pokolban fogsz égni, ha ezen röhögsz!
Nekem már tuti bérelt helyem van.bungle | 2018.01.04. 19:22:35Bécsben láttam ilyet a Tesla szalonban.
Sajnos már kinőttem belőle. :D

Tajvanban értenek a játéktermek a reklámozáshoz
Igaz a helyszín miatt én kétkedekve fogadom a lányokat.vadonka | 2018.01.02. 09:18:52Én csak ott állnék és recskáznék :) Ingyen is lenne meg úgy is azért mennék oda :D

Lehet, hogy Heiko Herrlich már csak edző, de a műesés még mindig nagyon megy neki
winampista | 2017.12.31. 10:03:30na ezért nézek én amerikai focit, ott az ilyeneket kizárják a picsába

Azt már egyszer kipróbálták, hogy olajnak nem jó a kóla
Most kiderült, hogy üzemanyagnak sem.
Szóval már a posta is próbálkozik az önvezető autókkal?
negativ_kommentelo | 2017.12.23. 13:18:04Lehet, h a sofőr elől menekült az autó.









