
Uniós előírásoknak megfelelő, szakszerű kátyúzás. ;)
Tooni | 2011.08.06. 20:53:51A vak árus nem adott számlát !!!
Az orosz haditengerészet tökéletes állapotban megmaradt, 1890-es évekből származó fotói betekintést engednek a katonák mindennapjaiba. Izgalmas pillanatképek a fedélzetről, díszes katonai ruhák, hatalmas hajók.7sleeper | 2011.08.01. 12:52:31jó képek nagyon és jól rendbe is lettek hozva
milyen szívás, hogy életében legfeljebb egyszer fényképezik
de akkor is csak elmosódva látszik egynémelyik
http://2.bp.blogspot.com/-rKJ-v57frVg/Te5CSWWf33I/AAAAAAAAmrU/DGbljobbvX0/s1600/18.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-Tpj3FDPLFuQ/Te5CVF4SuoI/AAAAAAAAmrc/5szjYUgP7d4/s1600/20.jpg
az alsó sor közepinek
"patyomkin van" az arcára írva :-D

Ki fingott? :D
Szancso | 2011.07.26. 18:49:57Semmi érdekes csak ba..ta a szemem.

Talán a legelső planking 1994-ből. Érdemes figyelni a reakciókat. :)
Az új planking egyébként az "owling". ;)Tooni | 2011.07.15. 13:11:04Nahát, én sem Tom. Na de ki Tom?

Multifunkcionális guruló izé terepre, falat törni, bevásárolni, RPG rakétát hárítani, mekibe járni... ;)
unumunu | 2011.07.01. 14:25:46nem vakolatlan.
miért lenne fake?

Elküldik Kecelről a nem katolikus gyerekeket
"Buszokkal viszik más városokba, akik nem akarnak hittanra és misére járni. A katolikusok átvették a város egyetlen iskoláját, a misét megtagadó tanároknak felmondanak. Írásban kell indokolni, hogy mi a baj a katolikus oktatással. A katolikus igazgató az új ötvenes éveket látja eljönni, katolikus kivitelben. Aláírásgyűjtés indult a lelkiismereti szabadságért, de kicsi az esély a győzelemre."
Úttörő voltam, most katolikus leszek
Kettészakította Zsombót az egyházasított iskolanorbertvincze | 2015.11.07. 09:19:45ez talán ide passzol a legjobban. A hívők kirekesztő értékeiről készült egy tanulmány is:
http://www.oregonlive.com/faith/2015/11/religious_kids_are_harsher_and.html

A mai vizuállatság: változtasd a képeken a fókuszt egy kattintással!
Magyar cikk: Viszlát, autofókusz! 50 millió dollárt ér a fókuszállítás mentes fotózás ötlete.
Érdekel a legújabb olasz divat? Akkor kattanj rá most!
Nusihusi | 2011.06.15. 23:11:17Ez 1 jó oldal, mert nagyon szerettem a pizzákat:)

Norilszk - az orosz Mordor, a hideg pokol fővárosa.
A külföldiek által nem látogatható, 100 ezer főnél több lakossal rendelkező panelváros a világ legnagyobb ipari katasztrófája: Csernobil, a Mexokói-öböl eltörpülnek mellette. A fémszennyezettség olyan mértékű, hogy 70 kilométeres körzetben nem élnek meg a fák, a permafroszt évenkénti megolvadása miatt pedig minden évben tönkremegy a közműhálózat. A Föld leggazdagabb nyersanyaglelőhelye felett épült település viszont milliárdokat termel.bungle | 2016.01.04. 11:21:08http://24.hu/elet-stilus/2015/12/30/a-foldi-pokol-norilszk-a-vilag-legelhetetlenebb-nagyvarosa/

Virgonc ám az indiai Terminator (részlet az Endhiran c. indiai akciófilmből).
BAT | 2011.05.23. 16:39:37Én csak azt vártam mikor vált "SÜN"-be :D









