
Kiskarácsony... ;)

Azok a szép, nagy, egészséges pipikék... ;)

Lázadó nők, guruljatok vissza a konyhába beteljesíteni a női principizéteket! ;)
Magyar Boba Fett akciófigura 1989-ből. 15.000 dollárért (~4,3M Ft) kelt el a Sotheby's árverésén. Jó lesz körbenézni a padláson a régi játékok között... ;)kukulkan | 2015.12.14. 15:26:48Nekem ezek a kedvenc SW-os akciófiguráim:
https://propfreaks.files.wordpress.com/2012/01/uncle-owen-aunt-beru-charred-remains-action-figures.jpg
:D

Akik az új Star Wars előtt esetleg gyorsan le szeretnék tudni az előző 6 részt, azoknak itt van egyben, egy videóban! :)

Ultra Sabers - fénykardok, amikkel tényleg lehet párbajozni

Mit csinálnál, ha 5 ilyen szimpatikus fiatalember becsöngetne hozzád? :D
Anthraxia | 2015.12.04. 23:20:51Elvonják a figyelmet a főbejáratnál míg hátol a csapat másik fele körbenéz xD

Ezek se a Godzillára buknak már! :)

Fan Solo ;)

Ezek meg mit vigyorognak? ;)
norbertvincze | 2015.11.22. 14:12:31ez "prezi" reklám? ;)










https://www.facebook.com/Ceva.deoseb1t/videos/1006124889479240/