
Feltehetőleg a világ egyetlen tiszta és 100% üzemképes Ikarusa. Én szeretnék egy ilyet kékben! :)
Roti | 2010.02.12. 16:20:33Igénytelen?! Az az igénytelen, mikor a 6-7 éves Merci buszon lóg feletted a műanyag burkolatdarab, mert annyira gagyi az egész jármű... 10 év alatt gallyramennek, az Ikarusok még 20 év után is simán indulnak, és járják ezeket a szar utakat. Mondjuk illik időnként karbantartást is végezni rajtuk...
A nagyi szereti a galambokat...
Lacpas | 2008.06.12. 14:02:05Csak az a baj h mar az elejen tudtam mi fog tortenni.:(
Amugy biztos jo erzes lehet.:)

A pitbull, a macs meg a csibék.

Nick Swardson - Suckle on my Teet
Szeret szoptatni.BlackHawk | 2008.06.20. 14:25:01ilyet max nővel:O igen igen, kivégezni!

Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy szép nagy cica: a hópárduc, más néven irbisz. Nem igazi leopárd, a pumához és a gepárdhoz hasonklóan a hópárduc sem képes bőgni. Viszont mint minden macs, szeretnek játszani:
bungle | 2012.03.06. 16:42:42Csak úgy, mert jó kép. :)
http://features.cgsociety.org/newgallerycrits/g52/387352/387352_1303402509_large.jpg

Mai ismeretterjesztő rovatunk - és egyben a mai macskás poszt :) - főszereplője a vörös macskamedve, vagy kis panda, esetleg vörös panda. Akik Firefox -ot használnak, azoknak már régóta ismerős lehet, egyébként a Budapesti Állatkertben 1990 decembere óta látható ez a különleges állatfaj, s azóta arra is volt példa, hogy e ritka állatok szaporodtak Budapesten. A Szegedi Vadasparkban is megtalálható. Imádnak fára mászni (mint a macskák) és nyalakodni is szeretnek (mint a macskák). :)
csirek | 2008.05.24. 07:41:31de szerencsére még van...

A zsaruk is szeretik pókembert! :D
csicsilla | 2008.05.14. 16:54:08nekem is néha joljönne mikor suli utàn alig tudom egy helyre terelni a sràcaim csak egy pssss aztàn mindenestül be a kocsiba itthon meg kitenném öket...vagy lehet esig vàrnék mig a szülök hazajönnek...XD

Új izé a láthatáron: zene izé
Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...Purple | 2008.05.19. 16:56:58múkodik :D gyertek muzsikálni!

Minden cica szeret nyalakodni... ;)
cereal_killer | 2008.05.11. 20:44:00egy macskát abszolút mindenre meglehet tanítani.......amit o is akar

Mosómacik fagyizni szeretnének... a szemét emberek meg csak fényképezik/videózzák szegényeket. :D
bandee1219 | 2008.05.19. 08:22:13Hát, ez sem jött össze, én találtam 2 ilyen nevű képet: http://www.biedenkopf.de/freizeit/images/indianer/Procyonlotor.jpg
A másikat inkább nem linkelem ide... Oo









