
Jelmez ötlet Halloween-re.

A barom...
(szerintem kellene egy "agyhalál" kategória)lorem_ipsum | 2011.10.22. 00:40:06Ugyan azért amiért bukót kell hordanod, amiért tilos a kábszer, amiért a fiatalkorúak nem fogyaszthatnak alkoholt, stb.

A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)
A szerencsés nyertes:
toxic86
Őt hamarosan e-mailben értesítjük.
------------------------------------------------------------
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?
Nincs más dolgod, mint elküldeni ize.hu felhasználóneved és a pirossal letakart dj nevét a jatek[kukacc]ha.hu címre.
Segítséget természetesen a képre kattintva kaphatsz ;)
A játék kedd (10.11) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.
Jó játékot!toxic86 | 2011.10.11. 19:02:14Thx izé :D

Lehetne akár számítógépes játék is, de nem az.
Zorro | 2011.10.06. 19:47:06Fortunate son, tipikus háborúellenes zene vietnám óta.
Nem a láthatatlan emberre lőnek, atól, hogy nem látod, az ellenség még ott van.
Itt a magyar harcoló egységek lövik a tálibokat.
http://indavideo.hu/video/HU-US_OMLT-3_Dand-e_Ghuri_3
http://indavideo.hu/video/HU-US_OMLT-3_Kuk_Csenar_2

Mai cukizé: Katia hurrikán elől megmenekített kis csöppségek ^^
Tooni | 2011.09.25. 20:25:07Ez beavatkozás a természetes szelekció folyamatába, és nem alakulnak így ki a zevolúció során hurrikánálló mókusok. Azáltal, hogy megmentik őket, a kirtásukban segélykeznek :D

Legyen Ön is katolikus!
Purple | 2013.04.14. 18:08:03Amúgy hogy elbagatellizálták a számlálók a jediséget, pedig ugyanakkora a valóságalapja mint a többi vallásnak és ugyanúgy megvan hozzá mindenki joga hogy hülyeségeket írjon be és azt fogadják el. :D

"Drágám, megjöttem!"
7sleeper | 2011.09.10. 20:20:52rovarfétis - ízleltlábú kúrás

Repülőpilóta kiképzés indul: 3, 2, 1...
nokia5700 | 2011.09.09. 18:15:07ez Hatalmas! :D

Macska + lézer + fal = pókmacska :)
Nusihusi | 2011.09.03. 22:03:50Na, ez jól esett MM után:)

Egy tank elég extrém hangszer, de működik. ;)
gezola | 2011.08.27. 23:29:11Vazz...Zsidó Nyári Fesztivál :D










mint egy lemészárolt flamingócsorda