
Íme egy interjú, a saját bevallása szerint photoholic Rajkai Péterrel
Az instáján nem csak Budapest belső udvarait, hanem más lélegzetelállító képeket is találtok.
Egy AI-t megtanítottak arra, hogy átlásson a falakon

Az újságírás első szabálya, hogy jól válaszd meg az alanyaidat
Különben nagy sz*rban, vagy ez esetben sárban találhatod magad.
Az újrahasznosítás tetőfoka ez a lakókocsi-medence
Ravennë | 2018.06.20. 18:05:59Lévén, hogy ez nem egy szimplán levágott tetejű lakókocsi feltöltve vízzel, így a "lakókocsi szerkezete" kifejezés tárgytalan.

Így ünnepelte az apák napját Will Smith Budapesten

Így nézhetett ki a föld 240 millió éve
De a poszton belül azt is megnézheted, hogy 750 millió évvel ezelőtt hogyan festett.
Egy csontváz élete
Humoránál van az a csávó, aki ezt az Insa fiókot vezeti.
Csak akkor kattints erre a posztra, ha szeretnél néhány totál értelmetlen viccet olvasni, amit egy mesterséges intelligencia írt!

Ki kell-e fizetni a helyszíni bírságot?
Nem olyan régen ezelőtt írtam a helyszíni bírsággal kapcsolatosan, hogy Magyarországon még mindig létezik a helyszíni bírság intézmény. Azonban minden esetben ki kell fizetni a helyszíni bírságot?Demente | 2018.06.11. 21:43:19Be ne nyaljátok ezt ami ide le van írva!Ez régen így volt, ma már nem! A cikkben található példára találták ki az objektív felelősség vállalást, ami szerint nem nyomoz a rendőrhatóság, hanem automatikusan nyomja a tulaj, vagy üzembentartó felé a bírságot! És ha az jogtalan, akkor a tulaj, vagy üzemben tartó bizonyítja hogy a kocsit kölcsönadta Kiss Pistának, és ő volt! Céges autó esetén....(Kamion kisteherautó stb)....Ahol nyilvánvaló hogy nem a tulaj ül mind a 32 kamionon, küld a rendőrhatóság egy nyomtatványt, ahol nyilatkozni kell a gépkocsivezető személyéről. Ha ez sem vezet eredményre, bekérik a tachográf korongot, vagy illetve, menetlevelet, amit 5 évig meg kell őrizni! Mire ez a procedúra végigmegy, van kb 30% esély az elévülésre, ez esetben a rendőrhatóság határozatot küld róla!
Régen jobban meg lehetett úszni, jelenleg természetes személynek elég nehéz!

Egyáltalán nem bánnánk, ha az ilyen Tom Bob félék elszaporodnának Magyarországon










Köszi szépen, örülök, hogy tetszik!